Науково-популярна конференція KAU SciConf 2019

Організована Київським академічним університетом 
як частина 4-го Форуму випускників та друзів КВ МФТІ / КАУ

23 квітня 2019 

KAU SciConf 2019 - це міжнародна міждисциплінарна наукова конференція з ідеєю поєднання прикладних досліджень та бізнесу. Програма конференції складається з популярних лекцій визнаних експертів з прикладної фізики, хімії, біології та комп’ютерних наук, з ідеєю висвітлення перспектив їх поєднання, а також взаємодії науки і бізнесу.

Формат лекцій - це здебільшого короткі розповіді на тему "чим мені допомогло вивчення фізики", тобто це лекції про здебільшого власні досягнення що демонструють переваги дослідницького навчання та критичного мислення.

Головною метою Конференції є показати сучасним та майбутнім студентам КАУ та широкому загалу ефективність дослідницького навчання (системи фізтеху) для формування того типу критичного мислення яке є необхідним для досягнення успіху у будь-якій сфері людської діяльності. 

Інша мета - це надання студентам, дослідникам та іншим фахівцям платформи для обміну результатами досліджень та іншими досягненнями з міжнародною спільнотою випускників та друзів КАУ.

Також проводимо дві сателітні студентські школи дають можливість студентам відвідати Наукову конференцію КАУ, ознайомитися з найактуальнішими темами та методами сучасної фізики та біофізики конденсованих речовин, обмінятися новими ідеями та їх досвідом, встановити наукові відносини для майбутнього міжнародного співробітництва, а запрошеним експертам – прочитати лекції та поспілкуватися з найбільш мотивованими студентами:

17-19 квітня - 13-а Студентська школа-семінар «Біофізичні методи досліджень в нейронауках і фізіології» на базі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.

24-26 квітня - Студентська школа-семінар з прикладної фізики організована спільно кафедрами КАУ трьох академічних інститутів (Інституту металофізики ім. Курдюмова, Інституту теоретичної фізики ім. Боголюбова, та Інституту фізики) а також IFW Dresden в рамках проекту UKRATOP.

Для реєстрації та з інших питань пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.