photo_2023-05-22_12-57-02.jpgЮні винахідники разом з науковцями та представниками бізнесу обговорювали як перетворити свою ідею на стартап, реалізувати свій науковий проєкт через бізнес на стратегічній сесії, присвяченій Дню науки.

Організаторами зустрічі виступили Київська Мала академія наук (КМАН), Київський академічний університет (КАУ) та бізнес-спільнота «Кластер виробників медичної продукції». Це об’єднання освіти, науки і бізнесу, синергитичний ефект якого є базою інноваційного розвитку. Сьогодні українське суспільство не лише виборює перемогу на полі бої, а й творить нову економічну модель країни на основі розвитку екосистеми інновацій.

photo_2023-05-22_12-57-27.jpgphoto_2023-05-22_12-57-18.jpgСаме про це у вітальному слові говорили Олександра Антонюк, докторка фізико-математичних наук, заступник директора КАУ з розвитку та інновацій, та Ірина Поліщук, директорка Київської Малої академії наук учнівської молоді. Вони наголосили, що наука є фундамент для інноваційного розвитку. Держава має вкладатися у професійну та інноваційну освіту, надавати молоді можливість розвивати і реалізовувати свої природні нахили та таланти з урахуванням потреб держави.

Креативні ідеї молоді, підкріплені науковим досвідом та підприємницькою спільнотою є найціннішим ресурсом суспільства. Дуже важливим є залучення молоді до вирішення реальних проблем, прив’язка їх наукових досліджень до розвитку нових актуальних напрямків в різних економічних секторах. Вячеслав Дьомін, власник бізнесу з виробництва ендопротезів та Президент кластеру «Cluster of manufacturers of medical products», у своїй презентації «Від кокона до бабочки» на прикладі реального бізнес-кейсу окреслив шлях наукового проєкту, які кроки треба пройти, щоб наука перетворилась в бізнес-проєкт.

Київська МАН робить фокус на доцільності досліджень своїх вихованців, їх актуальності та можливості монетизації. На шляху до успіху науково-дослідницький проєкт – це лише перший щабель. Як підготувати діючу бізнес-модель для власного проєкту, навчитися презентувати та продавати свої розробки/продукти навчають в “Бізнес-школі КМАН-Graffit” під керівництвом Наталії Дзюби, методиста Київської МАН, бізнес-тренера СЕО в Консалтинговій агенції “Booster&Development”, авторки та розробниці програми “Бізнес мислення”. Саме тут, в бізнес-школі, юні винахідники мають можливість отримати теоретичні та практичні знання про підприємництво, дізнатися як перетворити свою ідею в реальний стартап.

Модератор:

  • Наталія Дзюба, керівник Бізнес-школи «GRAFFIT-КМАН», методист Київської МАН

Учасники:

  • Вячеслав Дьомін, власник бізнесу з виробництва ендопротезів та Президент кластеру «Cluster of manufacturers of medical products»
  • Ірина Поліщук, директорка Київської Малої академії наук учнівської молоді
  • Олександра Антонюк, д.ф.-м.н., заступник директора КАУ з розвитку та інновацій

Час проведення: 15.30 - 18.00

Реєстрація  учасників: 15.00 - 15.30 

 

 

 

 

 Програма заходу:програмаКМАН

 

Вихованці Київської МАН ознайомили бізнес-партнерів із своїми дослідженням дотичними напрямкам їх діяльності. Тож перший крок до колаборації зроблено. Освіта – наука – бізнес: триєдина складова успіху!