Recom list 2022

Опубліковано перші списки рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету:

Якщо ви бачите себе в списку і мрієте навчатися в КАУ, то саме час підтвердити рекомендацію до 24 вересня 18:00, аби бути зарахованим до магістратури.

Для виконання вимог до зарахування необхідно подати до Приймальної комісії (пн-пт, 11:00-16:00, https://goo.gl/maps/Uf89DmA6k98hsswU8) документи:

 1. Паспорт громадянина України:
  - з безконтактним електронним носієм (ID-картка) + довідка про реєстрацію місця проживання – 3 копії
  або
  - поліграфічний (книжечка) – 3 копії 1-ї, 2-ї та 11-ї сторінок
 1. Довідка про присвоєння РНОКПП (ІПН) – 3 копії
 2. Диплом бакалавра та додаток до нього – оригінал
 3. Кольорове фото для документів 3х4см – 3 шт
 4. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних) – 2 копії всіх сторінок

Є можливість дистанційного виконання вимог до зарахування з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Для цього скан-копії зазначених документів необхідно зібрати в один багатосторінковий .pdf-файл, накласти на файл КЕП вступника, та надіслати файл електронним листом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з вказанням повного ПІБ вступника в темі листа. Лист має надійти до приймальної комісії не пізніше 24 вересня 18:00. У відповідь обов’язково має надійти повідомлення про отримання листа. Після вступу такі особи мають подати оригінали документів до приймальної комісії особисто або засобами поштового зв'язку впродовж двадцяти календарних днів після початку навчання.