Увага!  Реєстрація для участі в Єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні закінчується 3 червня 2021 року о 18.00. Після цього часу, документи прийматись не будуть! 

Реєстрацію здійснює приймальна комісія Київського академічного університету. Зареєструватись можна особисто заповнивши документи у приймальній комісії або дистанційно, надіславши відповідні документи на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальний алгоритм описано в інструкції.

За дистанційної реєстрації вступник до 3 червня 2021 року має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії info[at]kau.org.ua скановані копії (фотокопії) таких документів:

- заповнена заява-анкета;
- документ, що посвідчує особу;
- фотокартка для документів, зроблена впродовж минулих 6 місяців (ця фотокартка буде у сертифікаті про проходження ЄВІ);
- облікова картка платника податків;
- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання й отримання диплома 2021 року (у разі, якщо дані вступника ще не вносили до ЄДЕБО. Якщо Ви зараз є студентом 4-го курсу, то Вам довідку не потрібно подавати);
- документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
- медична довідка за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

Представник приймальної комісії перевірить наявність потрібних для реєстрації документів і правильність їхнього оформлення. Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному доборі, то на електронну адресу, з якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову реєстрації з зазначенням причини відмови.

У разі успішної реєстрації учасникові надішлють скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатимуть у приймальній комісії до особистого візиту встуепника або будуть надсилати поштою (Нова пошта чи Укрпошта). Якщо в екзаменаційному листку вступник виявить помилки, то має звернутися до приймальної комісії.

Детальніше в інструкції (додатки до інструкції: заява-анкетадовідка).

У разі виникнення питань щодо особливостей реєстрації на ЄВІ звертайтесь до відповідальної особи koval.s[at]kau.edu.ua (Коваль Сергій Дмитрович). Прохання в темі листа зазначати "ЄВІ реєстрація".

Зичимо успіху! 

UPD: Шановні вступники! У зв'язку із численними зверненнями інформуємо, що відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році, Ви маєте право подавати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення до вищих навчальних закладів (наукових установ, що провадять освітню діяльність). Відповідно, у заяві-анкеті, яку Ви заповнюєте під час реєстрації на Єдиний вступний іспит, інформація про заклад до якого планується вступ (у першій графі) носить абсолютно умовний характер і ніяким чином не обмежує Ваше право на самостійне обрання місця навчання.