LEEDНагадуємо, що по середах в КАУ проводимо квантовий вечір = лекторій + семінар. І лекції і семінар розраховані на тих хто ще не вчив квантову механіку, чи вчив але не зрозумів, чи хоче поглибити своє розуміння питань, що стосуються квантових технологій (квантових обчислень та квантових комунікацій). Сьогодні:

15:30 - 16:50 Андрій Семенов (Інститут теоретичної фізики) розпочне курс "Окремі глави квантової механіки". На цій вступній лекції спершу визначимо коло питань та рівень викладання.

17:00 - 18:20 Семінар "Квантові матеріали та квантові технології". Олександр Кордюк продовжить розповідати про електронну структуру, більш конкретно про ARPES-спектри, як вимірюються, як їх розуміти та як вони пов'язані з електронними (та квантовими) властивостями матеріалів.

Як і минулого разу робимо це у змішаному реал+онлай форматі. Однак у кого є можливість - приходьте http://kau.org.ua/contacts/location а в кого нема join Zoom https://us02web.zoom.us/j/87293269145?pwd=NXBic2ZkZ3B3VWhycW9IZFcxenZiQT09