Vstup2020

Як наслідок карантину, ми усвідомили, що дистанційне навчання має стати обов'язковою складовою наших лекцій. Це дає змогу не тільки вільно почуватися нашим студентам які проходять стажування за кордоном (досі ми намагались стажування відкладати на 2-й рік магістратури), а й взагалі не обмежувати магістрам Київського академічного університету місце проведення наукових досліджень київськими академічними інститутами.

Навчання через дослідження є основним принципом КАУ. Цей принцип реалізується тим, що дослідницькій роботі студентів не тільки відведено левову частку часу (мінімум 50% часу на першому курсі і 100% - на другому), а й взагалі підпорядковано весь навчальний процес - наукові керівники максимально впливають і на навчальний план закріплених за ними студентів і на оцінювання їх роботи. І відтепер студенти вільні обирати наукових керівників не тільки серед співробітників базових інститутів КАУ, а й із будь-яких установ НАН України по всій Україні, а лекції відвідувати дистанційно. Звісно, не для всіх спеціалізацій можливе дистанційне проведення лабораторних робіт, однак це питання будемо вирішувати індивідуально.

Отже цього року ми запрошуємо вступати до магістратури КАУ студентів з усієї України. Єдиною умовою є ваше щире бажання займатись справжньою наукою. Найкраще, якщо ви вже маєте наукового керівника з яким вам цікаво працювати. Якщо ж такого ще нема - ми допоможемо його знайти за цікавою для вас темою серед найактивніших науковців що працюють в установах НАН України чи в Києві (студентам з інших міст надається гуртожиток) чи у вашому рідному місті.

А науковців, які здатні зацікавити студентів своїми дослідженнями, ми закликаємо шукати мотивованих студентів. Крім повного занурення у наукову роботу, ми гарантуємо нашим студентам цікаве наукове життя, міжнародні стажування та участь у наукових та інноваційних проектах і, головне, індивідуальний підхід. Ми глибоко зацікавлені в успішності наших випускників і максимально сприятимемо розбудові їх наукових кар'єр.
Будемо раді відповісти на всі ваші питання. Пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звертайтеся за телефонами на сайті http://kau.org.ua/contacts

Також ви можете залишати коментарі стосовно плюсів та мінусів дистанційного навчання на нашій сторінці в ФБ https://www.facebook.com/academuniver/photos/a.211980449304457/880482012454294/?type=3&theater