webinar vojtenko«Здоров'я та потужність мозку. Точка зору нейробіолога» — вебінар від Київського академічного університету. 
👩🏻‍🏫 Спікер: Нана Войтенко — нейробіолог, електрофізіолог, дослідниця болю. Професорка, докторка біологічних наук, професор кафедри біофізики та молекулярної біології Київського академічного університету.

Доступно та цікаво про нейробіологію. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/NES_Webinar_registration (участь безкоштовна)

Факультативи КАУ 2021Кафедра теоретичної та математичної фізики спільно з кафедрою математики Київського академічного університету започатковують факультативи з лінійної алгебри та класичної механіки для студентів молодших курсів фізико-математичних спеціальностей.
Щовівторка, починаючи з 5 жовтня в Інституті математики НАН України (вул. Терещенківська, 3) в ауд 208
Щоб приєднатись до курсу просимо зареєструватись за посиланням

 

Bogolyubovska programa stazhuvannyaБоголюбовська програма стажування реалізуватиметься в рамках академічної мобільності Київського академічного університету. У Програмі можуть брати участь студенти, що навчаються в магістратурі  університетів України, які прагнуть поглибити свої знання в галузі фізики, математики, біофізики, молекулярної біології, біотехнології, комп’ютерних наук і долучитися до виконання наукових досліджень разом із провідними науковцями НАН України. Ці дослідження можуть стати основою їх магістерських проектів (див. сайт Програми https://baip.kau.edu.ua/).

academcity 16.08.2021В освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН.
Як повідомили у КАУ, документ було підписано дванадцятьма інститутами Національної академії наук та Київським академічним університетом.

ShytaPRLВітаємо Віру Шиту, цьогорічну випускницю Кафедри теоретичної та математичної фізики та учасницю програми стажувань UKRATOP, з прийняттям до публікації в Phys. Rev. Lett. її статті (https://arxiv.org/abs/2008.13446) за результатами магістерської роботи!

Нещодавню доповідь Віри із захисту цієї роботи можна подивитись тут https://youtu.be/PJxxbWPUtpI?t=1958