zoom28072022Запрошуємо 28 липня о 11:00 усіх, хто хоче доєднатися до досліджень у галузі біомедицини та наук про мозок на вебінар «День відкритих дверей: Біомедичні дослідження у КАУ» від Кафедри біомедицини та нейронаук Київського академічного університету, що базується на знаннях та досвіді наукових співробітників та дослідницькій інфраструктурі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України та в рамках дуальної освіти використовує потенціал Академії "Добробут".

Приєднатися до Zoom

Програма зустрічі буде включати виступи представників Кафедри з короткими доповідями:

✅ Досенко Віктор Євгенович (професор КАУ, завідуючий відділу Загальної та молекулярної патофізіології, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця)
Біомедичні дослідження у КАУ

✅ Білан Павло Володимирович (професор КАУ, завідуючий відділу Молекулярної біофізики, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця)
Нейронауки – перспективний напрям досліджень у сучасній біомедицині

✅ Войтенко Нана (професорка КАУ, ректорка Медичної Академії Добробут)
Молекулярні та клітинні механізми передачі болю

✅ Шеремет Євген Юрійович (к.б.н., науковий співробітник відділу Молекулярної біофізики, Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця, адміністратор ЄДЕБО)
Принципи освіти через дослідження, що запроваджені на кафедрі

✅ Оліфіров Борис (аспірант Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця, закінчив магістратуру КАУ)
Віртуальний тур по лабораторіям та обладнанню кафедри

Є питання? Пишіть:

Завідувач кафедри - професор, д.б.н., Павло Білан

Секретар кафедри - к.б.н., Ірина Осадченко

За додатковою інформацією звертайтесь: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До зустрічі!