openday02082022Бажаєте поринути у загадковий світ математики, дізнатися, як математика пов’язана з найсучаснішими методами штучного інтелекту та машинного навчання, які підходи та інструменти дозволять оптимізувати ваше життя та роботу, і які алгоритми можна використовувати для всього цього, тоді вам сюди – на кафедру математики, що працює у серці математичної науки країни – Інституті математики НАН України.

2 серпня для всіх, хто мріє пов`язати своє життя з математикою або використовувати її при розв’язанні цікавих задач в комп’ютерних та природничих науках був проведений вебінар “День відкритих дверей: дивовижний світ сучасної математики в КАУ і не тільки …”  (відео вебінару) від кафедри математики, що здійснює підготовку магістрів за спеціальностями 111 Математика та 122 Комп'ютерні науки.

Саме тут найкращі українські науковці з Інституту математики НАН УкраїниІнституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України та Інституту проблем математичних машин і систем НАН України розказали про унікальні можливості навчання на Кафедрі, серед яких:

 • Участь у найактуальніших напрямках фундаментальної та прикладної математики. Мрієте долучитися до новітніх досліджень математичних методів штучного інтелекту та машинного навчання, оптимізації складних систем та процесів в наукових дослідженнях, ІТ індустрії та бізнесу? На цій Кафедрі все можливо!

 • Наукове  співробітництво з науковими установами та університетами Австрії, Канади, Німеччини, Польщі, США, Франції, Швейцарії. Безпосередня участь у проєктах з фундаментальної математики світового рівня – не виняток, а буденна реальність кафедри завдяки тісному міжнародному  співробітництву в провідному академічному інституті.  

 • Неймовірний рівень викладачів, серед яких відомі науковці, члени Національної академії наук України, доктори наук та професори.

Основні напрями Кафедри:

Комп’ютерні науки та прикладна математика

 • Машинне навчання

 • Штучний інтелект

 • Математичне моделювання

 • Методи оптимізації

 • Наука про дані

Математика

 • Аналіз та математична фізика

 • Алгебра та топологія

 • Теорія ймовірностей та математична статистика

Кафедра чекає на студентів, які зацікавлені в науковій кар’єрі в галузі сучасної математики та комп’ютерних наук, отриманні ґрунтовних знань для подальшої роботи в ІТ або бізнесі. До викладання і наукової роботи зі студентами залучені найкращі науковці та викладачі Інституту математики, Інституту кібернетики, Інституту проблем математичних машин і систем та інших установ НАН України й провідних університетів України. Тут Ви зможете послухати окремі лекції та навчальні курси закордонних спеціалістів, отримаєте перший досвід міжнародної співпраці, виступів на міжнародних конференціях та семінарах, широкі можливості для академічної мобільності та стажування за кордоном тощо. На Вас чекає реальний досвід роботи у наукових колективах світового рівня. КАУ і кафедра математики – це місце, де Вами буде опікуватися не лише науковий керівник, а і весь підрозділ наукової установи, а у випадку міждисциплінарних досліджень й представники декількох інститутів.

Зацікавлені та хочете дізнатись більше? Читайте про набір на Кафедру математики у 2022 році.

 

Вебінар відбувся онлайн і мав на меті надати Вам якомога більше інформації про спеціальності кафедри, освітні програми, саме від людей, які Вас навчатимуть. Подивившись відео вебінару Ви матимете змогу познайомитися з нами та отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавитимуть. Окрім важливих процедурних питань співробітники залюбки відповіли на всі питання абітурієнтів: А чому саме навчають? Які предмети? Де я проходитиму наукову практику? Де і з ким я зможу працювати? Які перспективи подальшого навчання та працевлаштування? 

Якщо ви досі вагаєтеся, ви маєте змогу приєднатися  до  групи  абітурієнтів  у  телеграмі   та задати всі питання. У майбутніх студентів КАУ уже перед вступом є можливість пошуку теми досліджень і наукового керівника з  спеціальностей 122 Компютерні науки та 111 Математика.  

Є питання? Пишіть:  

Вячеслав Миколайович Бойко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +380(67)6819758 (viber, telegram)

До зустрічі!