openday molbiol

Мрієте сказати нове слово в біотехнологіях чи генній інженерії? Тоді для вашої уваги ги відео вебінару «День відкритих дверей: молекулярна біологія і біотехнології як технології майбутнього» від кафедри молекулярної біології та біотехнології. Кафедра здійснює підготовку здобувачів освітнього ступеня "магістр" за спеціальністю 091 "Біологія" на базі Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України.

 

 

Для кого

Чекаємо всіх, хто хоче досліджувати:

  • клітинні технології та основи клітинної терапії 
  • новітні біотехнології 

  • сучасні методи редагування геному

  • генна інженерія рослинних та тваринних клітин

Чому ми

Уже на першому курсі магістратури студенти кафедри 50% навчального часу приділяють дослідницькій роботі, а на другому – всі 80%. Вони опановують базові методи роботи у класі-лабораторії, оснащеній всім необхідним обладнанням для проведення  основних молекулярно-біологічних досліджень. Освітній процес на кафедрі передбачає безпосередню участь студентів у дослідницькій роботі відділів та лабораторій за обраною тематикою магістерської роботи та їхню участь у грантових дослідженнях відповідних груп.

Діяльність ІМБГ НАН України зосереджена на новітніх дослідженнях у галузі молекулярної біології та генетики — структурна та функціональна геноміка; протеоміка та білкова інженерія; молекулярні та клітинні біотехнології; біоінформатика, комп’ютерне моделювання та дизайн.

Інститут веде активну міжнародну діяльність. Науковці установи успішно співпрацюють із вченими більш ніж 30 закордонних країн, зокрема, Німеччини, Франції, США, Великої Британії, Польщі, Італії, Греції, Японії, Білорусі, Вірменії тощо. Інститут виконує декілька проєктів Рамкової програми Горизонт 2020. ІМБГ НАН України має десятки міжнародних грантів, з них: CNRSNATOSTCU, SCOPES та ін. Протягом тривалого часу підтримуються двосторонні зв’язки з установами Польської академії наук та Національного Центру наукових досліджень Франції (CNRS).

Вчені Інституту публікуються в найповажніших міжнародних журналах, таких як: ScienceNature Structural & Molecular BiologyCellBiochemistry, Human Genetics, Human Mutation, Proteins, Nucleic Acids Research, Journal of Biological Chemistry та ін. Отримано свідоцтва на 2 наукові відкриття, понад 300 авторських свідоцтв на винаходи і патентів, проведено понад 200 наукових заходів - конференцій та з’їздів.

Якщо ви досі вагаєтеся, ви маєте змогу приєднатися  до  групи  абітурієнтів  у  телеграмі   та задати всі питання,  або за відповідями звертайтесь сюди:

  • Оксана Півень, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Інеса Скрипкіна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До зустрічі!