openday 27072022

27 липня для всіх, хто мріє досліджувати та винаходити інноваційні матеріали майбутнього, пройшов вебінар “День відкритих дверей: навчатися сучасному матеріалознавству в КАУ” (відео вебінару) від кафедри прикладної фізики та матеріалознавства, що здійснює підготовку магістрів за спеціальністю 132 Матеріалознавство. 

На вебінарі найкращі українські науковці з Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України, Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України розказали про унікальні можливості навчання на Кафедрі, серед яких:

  • Участь у найактуальніших напрямах у сфері  новітніх матеріалів, від теорії до створення та  інженерії сучасних матеріалів. Зробити прорив у нанотехнологіях або винайти новий космічний матеріал? На цій Кафедрі все можливо!
  • Активне співробітництво з науковими установами та виробничими концернами світу (Німеччини, Великої Британії, Польщі, Греції, Китаю, США). Ви на власні очі побачите, як наукові розробки втілюються в новітні технології та промислові концепції світового масштабу!
  • Неймовірний рівень викладачів, серед яких відомі науковці, дійсні члени Національної академії наук України, доктори наук та професори.

Основні навчальні дисципліни та напрями науково-дослідних робіт на Кафедрі:

– наноструктурні матеріали та композити;

– матеріалознавство органічних середовищ;

– 3D друк керамічних композиційних матеріалів;

– основи з’єднання та обробки матеріалів;

– теоретичні основи матеріалознавства;

– методи створення, характеризації та аналізу сучасних матеріалів;

– моделювання фізичних процесів в матеріалах і конструкціях.

Навчання на Кафедрі дозволяє сформувати професійні навички, які значно підвищують можливості подальшої кар’єри в наукових установах України та світу, а також у сфері бізнесу та промисловості. Успішність випускників Кафедри минулих років доводить правильність вибору Кафедри прикладної фізики та матеріалознавства КАУ для продовження навчання в магістратурі.

Зацікавлені та хочете дізнатись більше? Читайте про набір на кафедру прикладної фізики та матеріалознавства КАУ в 2022 році.

Вебінар відбувся онлайн і мав на меті надати Вам якомога більше інформації про спеціальність кафедри, освітні програми, саме від людей, які Вас навчатимуть. Подивившись відео вебінару Ви матимете змогу познайомитися з нами та отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавитимуть. Окрім важливих процедурних питань співробітники залюбки відповіли на всі питання абітурієнтів: А чому саме навчають? Які предмети? Де я проходитиму наукову практику? Де і з ким я зможу працювати? Які перспективи подальшого навчання та працевлаштування? 

Якщо ви досі вагаєтеся, ви маєте змогу приєднатися  до  групи  абітурієнтів  у  телеграмі   та задати всі питання. У майбутніх студентів КАУ уже перед вступом є можливість пошуку теми досліджень і наукового керівника з  спеціальності 132 Матеріалознавство.  

Є питання? Пишіть:

доктору технічних наук Олексію Сергійовичу МІЛЕНІНУ
Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

доктору технічних наук Остапу Броніславовичу ЗГАЛАТ-ЛОЗИНСЬКОМУ
Інститут  проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича
тел.: +38 (044) 205 79 16
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

До зустрічі!