student intership 2022Літнє студентське дистанційне стажування 2022

Київський академічний університет планує організувати Літнє студентське дистанційне стажування 2022 (Summer Student Internship Program 2022). Стажування буде проходити напротязі 1,5 - 2 місяців з липня по серпень 2022 року. Керівниками стажування будуть наукові співробітники з різних університетів США або вчені з ЦЕРН (Женева).

Дедлайн подачі інформації -- 05.06.2022

Тематика проєктів, що будуть виконуватись студентами під час стажування може бути різною: дослідження з фізики високих енергій, розвиток кіберінфраструктури, наука про дані та інформатика (e.g. Data Research in High Energy Physics, Machine Learning, Cyber-Infrastructure Development, Data Science and Computer Science).

Студенти, які будуть зараховані на Літнє дистанційне стажування 2022, отримують стипендію (в залежності від підтримки спонсорів може дорівнювати середньої стипендії в західному університеті).

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, заповніть гугл-форму, щоб ми могли зв’язатися з вами для отримання додаткової інформації або співбесіди, якщо ви будете обрані. Наступним кроком буде обрання для вас, з доступного для стажування списку університетів, наставника (mentor), який запропонує Вам тему дослідницького проєкту і буде консультувати Вас при виконанні цього проєкту.

Якщо у вас є питання, пишіть на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (прохання написати в Subject: Summer Student Internship Program 2022 )