GCIP UkraineСтартує 6-та хвиля Акселератору GCIP Ukraine, що спрямований на економічне відновлення України на засадах сталого розвитку.
Запрошуємо українських підприємців та винахідників до участі у конкурсі інноваційних екологічно дружніх стартапів. Підтримуємо ідеї з впливом на відновлення України на засадах сталого розвитку!
Конкурс проводиться в рамках Проєкту UNIDO/GEF “Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні”, а його фіналісти мають можливість отримати до 15 000 $ (Національний переможець – 15 000 $, переможці в окремих номінаціях до 10 000 $) для розвитку стартапу, навчання в Бізнес академії, менторську підтримку від досвідчених міжнародних та національних тренерів, допомогу у пошуку партнерів і фінансових ресурсів для реалізації ідей.
Акселератор GCIP Ukraine покликаний допомогти українським інноваторам та підприємцям розвивати свої стартапи, зміцнювати свою спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки України на засадах сталого розвитку.
Дедлайн – 12 червня 2022 року (включно).
Деталі та умови участі за посиланям: https://bit.ly/3MrA1xv