RT 16122021

16 грудня в Науково-освітньому просторі Київського академічного університету відбувся круглий стіл на тему «Організація діяльності у сфері трансферу технологій та інтелектуальної власності наукових установ Асоціації академічного співробітництва Academ.City”. Під час заходу обговорювались можливості співпраці Academ.City та НДІ інтелектуальної власності, порядок взаємодії установ, підготовки та підвищення кваліфікації працівників центрів трансферу технологій. Також було обговорено порядок надання послуг для розбудови мережі трансферу технологій та інтелектуальної власності Academ.City. 

Під час заходу були виявлені першочергові завдання взаємодії в мережі трансферу технологій та інтелектуальної власності в рамках Асоціації академічного співробітництва «Academ.City», а також проведена експертиза та консультування розробників НАН України у сфері інтелектуальної власності. 

У заході взяли участь представники інституцій Academ.City: Віра Філатова, завідувачка відділу проєктно-інноваційної діяльності Інституту металофізики ім.Г.В.Курдюмова НАН України. Валерій Гузей, експерт з Інституту економіки та прогнозування НАНУ, Григорій Дорожко, заступник директора НДІ інтелектуальної власності НАНУ. Олександр Дейнеко, старший викладач україно-американського університету Конкордія. Сергій Мамілов з Інституту прикладних проблем фізики та біофізики та Інституту магнетизму. Олена Панова, провідний науковий співробітник Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення НАНУ. Павло Галемський з Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення НАНУ.

RT_16122021_1 RT_16122021_@ RT_16122021_3 RT_16122021_4 RT_16122021_5 RT_16122021_6