startup kovalov7 жовтня 2021 року у освітньому просторі Київського академічного університету відбудеться лекція «Ознаки успішного стартапу».

Що забувають найчастіше? 

Стартап – це ринковий продукт. 

У стартапу є Покупець. У Покупця є критерії правоти. Є бачення, скільки слід платити за цей проект: чи коштує він тих грошей, що витрачені на його розробку. Вища ринкова ціна продажу/придбання стартапу також означає більшу вірогідність залучення більших інвестицій, що будуть вкладені в подальший розвиток цього проекту.

Під час лекції ви також зможете дізнатися про:

  • Що потрібно обов’язково зробити для успіху проекту,
  • Головне про стартап: стартап – це конкурентна перевага на продаж,
  • Як має виглядати ця «Конкурентна перевага»,
  • Чому продати стартап з прибутком – це не найкраще рішення для успішного проекту.

Автор лекції: Ковальов Дмитро Валерійович

Фахівець із технологій менеджменту, бізнес-стратегії та залучення інвестицій.

Дата та час: 7 жовтня 2021 року о 16:30

Місце проведення: Освітній простір Київського Академічного Університету, бул. Вернадського 36 (на території Інституту Металофізики НАН України), біля станції метро "Академмістечко".

Вхід вільний (однак, потрібно зареєструватися).

Організацією події займаються учасники студентської частини інноваційної спільноти BlueBox - місця для студентів, науковців та бізнесу для обміну досвідом та знаходження однодумців для спільного створення інноваційних проектів.

Більше про подію на каналі спільноти Bluebox, долучитися до чату в Телеграм, посилання на подію у Facebook.

Будь ласка, не забудьте взяти із собою маску! На вході всім учасникам буде вимірюватися температура. Якщо Ви погано себе почуваєте, або маєте ознаки нежиті, то краще заходьте до нас в клуб Bluebox Community Chat, де ми будемо спілкуватися та обговорювати цю та наступні події клубу.

Бережіть себе, і будьте здорові та щасливі!