DOCUMENTS VSTUP2021

Шановні вступники,

Приймальна комісія принагідно вітає вас з завершенням фахових вступних випробувань. Конкурсний бал обраховано, незабаром багато хто з вас отримає рекомендацію до зарахування на навчання до Київського академічного університету, і ви матимете зовсім небагато часу (до 7 серпня 18:00), аби підтвердити рекомендацію і бути включеним до наказу про зарахування.

Для виконання вимог до зарахування необхідно подати до Приймальної комісії (пн-пт, 10:00-17:00, https://goo.gl/maps/Uf89DmA6k98hsswU8) наступні документи:

 1. Паспорт громадянина України:
  - з безконтактним електронним носієм (ID-картка) + довідка про реєстрацію місця проживання – 3 копії
  або
  - поліграфічний (книжечка) – 3 копії 1-ї,2-ї та 11-ї сторінок
 1. Довідка про присвоєння РНОКПП (ІПН) – 3 копії
 2. Диплом бакалавра та додаток до нього – оригінал
 3. Екзаменаційний листок ЄВІ – оригінал
 4. 4 кольорові фото для документів 3х4см
 5. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов’язаних) – 2 копії всіх сторінок

Для абітурієнтів з інших міст є можливість дистанційного виконання вимог до зарахування з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Для цього скан-копії необхідних документів необхідно зібрати в один багатосторінковий .pdf-файл, накласти на файл КЕП вступника, та надіслати файл електронним листом на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з вказанням повного ПІБ вступника в темі листа. Лист має надійти до приймальної комісії не пізніше 7 серпня 18:00. У відповідь обов’язково має надійти повідомлення про отримання листа. Після вступу такі особи мають подати оригінали документів до приймальної комісії особисто протягом першого тижня навчання.