Kordyuk U30 KAU U30

З прес-релізу Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Освіта і наука»:

Про основний принцип роботи Київського академічного університету розповів член-кореспондент НАН України, директор Київського академічного університету Олександр Кордюк.

«Київський академічний університет – це державна наукова установа. Основний принцип, який ми закладаємо – «навчання через дослідження світового рівня». Справжні дослідження, міжнародні, світового рівня, не можуть не бути міжнародними», - зазначив він під час виступу у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Освіта і наука».

«Основні риси дослідницького університету, як я бачу – він має готувати, тренувати студентів до вирішення двох основних сходинок. Перша – вчити вирішувати задачі і друга, що дуже важливо, ці задачі ставити. Звідки у нас впевненість у тому, що ми знаємо, що робити? Київський академічний університет був реформований і сформований тільки у 2019 році. Він створений як установа спільного підпорядкування Національній академії наук і МОН. Чим ми цікаві Міністерству? Це пілотний проект і якісь ідеї і як їх можна розвивати легше перевіряти якраз на маленькому проекті. З іншого боку у нас є великий досвід і ми виникли не на порожньому місці, а реформувалися з київського відділення МФТІ», - розповів Кордюк.

Запис виступу: https://youtu.be/ODOvoJ0Z3D0?t=4480