robo 14

У приміщенні Київського академічного університету 28 травня пройде українська частина фіналу 11-х Міжнародних дитячих змагань з робототехніки United Robots Elite Challenge.

United Robots Elite Challenge – змагання, що відбуваються у Китаї та об’єднують школярів від 3 до 18 років. У різних програмах змагань команди мають продемонструвати свою майстерність зі створення роботів, які вміють самостійно виконувати певні нескладні завдання.

У грудні минулого року відбувся перший етап змагань, на якому дві українські команди, що представляють Київський академічний університет – ERA_junior та UkraineRoboMagic –посіли перші місця в загальному заліку. Таким чином вони отримали право представляти Україну у цьогорічному фіналі.

Основна частина змагань відбудеться 29 травня у Китаї. Українські ж команди запишуть свої спроби на відео у п’ятницю, 28 травня, у приміщенні КАУ. Початок заходу о 16:00. Представники українського оргкомітету змагань засвідчать автентичність відео та відправлять його на конкурсний розгляд китайському журі.

Проведення української секції змагань United Robots Elite Challenge організовує Науково-освітній центр КАУ-Risen.