Competition robots

У Київському академічному університеті 11 грудня з 14-30 до 17-00 відбудуться змагання з робототехники для школярів -- Українська секція XI-тих змагань Всекитайського руху з робототехніки у Шанхаї (The 11th National China Sports Robot Movement and United Robots Elite Challenge, Ukraine Division). Це популярне і авторитетне змагання, у якому беруть участь юні китайські таланти, що займаються робототехнікою. З України в змаганнях примуть участь 4 команди, представники яких неодноразово приймали участь та були призерами міжнародних змагань з робототехники.

У рамках змагання робот кожної команди має з дотриманням спеціальних правил транспортувати кубики конструктора з точки А у точку Б, зробивши це максимально швидко і ефективно. Українська частина змагання транслюватиметься онлайн. Українські команди змагатимуться між собою та у рамках загального заліку всього змагання.

На жаль, через епідемічні обмеження ми не можемо прийняти глядачів фізично. Однак буде доступна онлайн-трансляція змагання. Наголошуємо, що через зміни карантинних правил можливі зміни у форматі змагання, часі його проведення тощо. Нова інформація щодо події з’являтиметься на інформаційних майданчиках КАУ. Слідкуйте за оновленнями.