kartynky dlya ogoloshennya 12Шановні Вступники!

Відповідно до цьогорічних правил прийому до закладів вищої освіти України, вступ до магістратури Київського академічного університету (КАУ) передбачає складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови. Правилами прийому передбачена реєстрація вступників для складання ЄВІ з 06-го травня до 18:00 03-го червня. Проте, беручи до уваги складну епідеміологічну ситуацію, терміни та порядок проведення реєстрації змінено.

За новими правилами, реєстрація вступників для складання ЄВІ триває з 09:00 12-го травня до 18:00 05-го червня і проводиться “on-line” шляхом надсилання пакету документів засобами електронного зв’язку.

Звертаємо вашу увагу, що зазвичай реєстрацію проводять за місцем навчання на даний момент. Проте, у випадку труднощів, ви маєте право звернутися із проханням про реєстрацію для складання ЄВІ до Приймальної комісії КАУ. Для цього необхідно в зазначений термін, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати пакет документів який включає скановані копії (фотокопії):

1. анкета-заява;
2. документ, що посвідчує особу;
3. облікова картка платника податків;
4. документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках);
5. фотокартку для документів;
6. довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу.

У темі листа обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по батькові.
В тексті листа обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків.

Правила вступу до магістратури КАУ

Інформація про ЄВІ на сайті УЦОЯО