KAU Olymp 2018 b

Київський Академічний Університет  проводить  23 та 24  лютого Комплексну олімпіаду КАУ - 2019 для  учнів  10 та 11 класів, що складається з двох профільних Олімпіад: математики (23 лютого) та з фізики (24 лютого). Комплексна Олімпіада  КАУ проводиться за підтримки Малої  Академії Наук України на базі Київського національного університету імені  Тараса Шевченко.

Для участі в Комплексній Олімпіаді КАУ 2019 необхідно зареєструватися на сайті до 19 лютого 2019 року. 20-21 лютого учасникам Олімпіади буде вислано на е-мейл офіційне запрошення Оргкомітету взяти участь у   Олімпіаді. Рівень задач на Олімпіаді відповідає рівню  ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та математики.

Під час Олімпіади кожен бажаючий школяр матиме можливість не тільки продемонструвати свої досягнення у розв'язуванні  цікавих задач,  але й  позмагатися за  цінні призи,  зокрема, за головний приз що присуджується за найвищі досягнення як у  фізиці, так і у математиці.

Минулого року 10 та 11 лютого КАУ спільно з технологічним парком UNIT.City провели три Олімпіади: з фізики, математики та програмування.  Переможці Олімпіад були нагороджені ноутбуками, результати  та фотозвіт   Олімпіади-2018  можна переглянути тут.

Детальніше