olimpiada comp sc 2021Вітаємо студентів 1 року навчання з успішною участю у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є частиною Міжнародної студентської олімпіади з програмування за правилами АСМ, яка проходила 18 вересня на базі НУБіП України. Команди-переможці братимуть участи у наступному турі ACM-ICPC. Команда КАУ LongLongShort у складі Романа Житара, Руслана Прасовуда та Владислава Толстикова зайняла 16 місце в Північній Україні. Це дуже сильний результат, висловлюємо подяку професору Малашонку Геннадію Івановичу за підготовку.

Bogolyubovska programa stazhuvannyaОголошується набір студентів на Боголюбовську програму стажування

Боголюбовська програма стажування реалізуватиметься в рамках академічної мобільності Київського академічного університету. У Програмі можуть брати участь студенти-магістранти університетів України, які прагнуть поглибити свої знання в галузі фізики, математики, біофізики, комп’ютерних наук і долучитися до виконання наукових досліджень разом із провідними науковцями НАН України. Ці дослідження можуть стати основою бакалаврських і магістерських робіт.

Керівник Програми – Президент Національної академії наук України академік Анатолій Загородній.

academcity 16.08.2021В освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН.
Як повідомили у КАУ, документ було підписано дванадцятьма інститутами Національної академії наук та Київським академічним університетом.
 
 

DIH newsКиївський академічний університет є міжнародним партнером Concordia Design Accelerator - програми для проектів, які будуть підтримувати суспільство та компанії в реаліях пост-COVID-економіки, щоб допомогти стартапам на шляху розвитку та інтернаціоналізації бізнесу. Стартапи працюватимуть з представниками всесвітньо відомих компаній, досвідченими інвесторами та підприємцями, які пройшли свій шлях до успіху.
Запрошуємо подати заявку на Concordia Design Accelerator та позмагатись за грант у розмірі - EUR 65 000. Заявки на перший тур можна подавати до 6 вересня.
Деталі

Webinar Data driven Innovations

Віртуальний центр цифрової науки та інновацій (NOSC-UA) бере участь в амбасадорській програмі i4Trust для хабів цифрових інновацій. В четвер, 12.08.21, з 11-30 до 12-30 проводимо інформаційний вебінар, щодо можливостей використання сучасних інструментів обміну даними та участі в спільних експериментах даних, направлених на розвиток екосистем економіки даних ЄС.

Реєстрація за посиланням

Переглянути програму вебінару 

Recom list 2021Опубліковано перші списки рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету. Якщо ви бачите себе в списку і мрієте навчатися в КАУ, то саме час підтвердити рекомендацію, аби бути зарахованим до магістратури.

Для виконання вимог до зарахування необхідно подати до Приймальної комісії (пн-пт, 10:00-17:00, https://goo.gl/maps/Uf89DmA6k98hsswU8) документи, зазначені на сайті.