ЛистБазис nДля тих, хто хотів би займатись фізичним експериментом з Ардуіно по суботах, фомується нова група у школі “Базис”. Гурток, як і в Інституті металофізики, також буде працювати за підтримки Київського академічного університету. Куратор гуртка - заслужений вчитель України Олександр Триліс, а до наповнення наукової складової буде залучено провідних науковців Національної академії наук України.

Детальніше

DataCenterNewsBanner

Запрошуємо Вас на черговий робочий семінар Центру дослідження даних та інновацій Київського академічного університету, який відбудеться в Інституті математики НАН України 30 вересня (середа) о 17:00 (208 ауд). Доповіді: Ковалець Іван "Система Євросоюзу з ядерного аварійного реагування РОДОС та обчислювальні технології асиміляції даних вимірів для розв'язання обернених задач й корегування результатів прогнозування" та Шамрай Максим "Реалізація алгоритму побудови представлення групи по машині Тьюринга". Детальніше на сайті ЦДД КАУ.

phys 7 10Гурток з фізики продовжує свої заняття, тепер під іншою назвою і в онлайні!
Motion – гурток з олімпіадної фізики для 7-10 класів. Вивчаємо теорію, розв'язуємо задачі, розбираємо помилки. Де потрібно для олімпіад – заглиблюємося в деталі, де цікаво учням – заглиблюємося ще більше. Викладають студенти фізичного факультету КНУ, які виступали на всіх етапах олімпіади: від обласного, до міжнародного.

DataCenterNewsBanner

Запрошуємо Вас на черговий робочий семінар Центру дослідження даних та інновацій Київського академічного університету, який відбудеться в Інституті математики НАН України 23 вересня (середа) о 17:00 (208 ауд). Доповіді: Олександр Кравченко "Використання методів нелінійного зменшення розмірності на основі дифузійних карт для задачі класифікації даних" та Поліна Мерзлікіна "Дифузійне згладження даних". Детальніше на сайті ЦДД КАУ.

sDSC08353Зустріч магістрів першокурсників пройшла цього року з дотриманням соціальної дистанції на одній з мальовничих галявин Інституту металофізики. Вирішили продовжувати цю традицію і надалі. Більше світлин на нашій сторінці в Facebook, а ще більше на GooglePhotos. Дякуємо Вікторії за чудову організацію!

Також повідомляємо, що накази про зарахування таки викладено на сайті http://kau.org.ua/education/vstup

a unoХочете поєднати захоплення комп'ютером та вивчення фізики? Чи вийти за межі програмування на комп'ютері та навчитись досліджувати навколишній світ і впливати на нього? Тоді запрошуємо вас до гуртка з проведення фізичних досліджень з використанням платформи Ардуіно. Гурток буде працювати на базі Інституту металофізики НАН України за підтримки Київського академічного університету. Серед організаторів гуртка Заслужений вчитель України Олександр Триліс, а до наповнення наукової складової буде залучено провідних науковців Національної академії наук.

Попередня реєстраціяДетальніше