Літня школа з сучасної теоретичної фізики 2017 (Матричні моделі у фізиці та математичній фізиці)

тріангуляція
Запрошуємо вас прийняти участь в Літній школі з сучасної теоретичної фізики "Матричні моделі у фізиці та математичній фізиці", що організована кафедрою теоретичної  та математичної фізики Київського академічного університета та Науково-освітнім центром Інституту теоретичної фізики імені  М.М. Боголюбова НАН України. Школа буде проходити  14-19 серпня  в ІТФ ім.М.М.Боголюбова НАН України,  https://sites.google.com/view/kaumm2017сайт ІТФ: www.bitp.kiev.ua).

Робота Школи з матричних моделей почнеться 14 серпня о 10-00  в ауд.221,  Інститут теоретичної фізики імені  М.М.  Боголюбова НАН України, Адреса -- вул. Метрологічна 14-б, довідки за тел. 068-353-50-40.

Постер за посиланням

Детальніше: Літня школа з сучасної теоретичної фізики 2017 (Матричні моделі у фізиці та математичній фізиці)


Зустріч представників Національної академії наук України і Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини

6 липня 2017 року в будівлі Президії НАН України відбулася зустріч представників Національної академії наук України і Федерального міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF).

Українську сторону під час зустрічі представляли віце-президент НАН України, директор Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України академік Анатолій Загородній, виконувач обов’язків директора державної наукової установи «Київський академічний університет НАН України та МОН України» (КАУ) член-кореспондент НАН України Олександр Кордюк, заступник директора з наукової роботи Інституту математики НАН України, активний учасник робочої групи зі створення КАУ доктор фізико-математичних наук Олександра Антонюк і помічник начальника Відділу міжнародних зв’язків НАН України Володимир Христич.

Від німецької сторони були присутні керівник реферату 213 «Міжнародне співробітництво з країнами східного партнерства, Росією та Центральною Азією» BMBF доктор Зузанне Кіфер, заступник керівника реферату 213 BMBF доктор Таня Абендшайн-Анґерштайн, співробітник Робочої групи «Росія та СНД» в Німецькому агентстві авіації та космонавтики, відповідальний за співробітництво з Україною, доктор Томас Райнеке, радник з питань науки Посольства ФРН в Україні Михайло Лещенко та експерт з питань кооперації в галузі наукових досліджень Посольства ФРН в Україні Еріх Бістрікер.

Докладніше про зустріч на сайті НАН України за посиланням

Детальніше: Зустріч представників Національної академії наук України і Федерального міністерства освіти та...


Презентація КАУ на Ukrainian STEM Festival

Взяли участь в Ukrainian STEM Festival разом з Fabricator / FabLab (дякуємо їм за банер та запрошення), Дні наукиМолодежное Научное Объединение "Звезды Лейденфроста"Творча лабораторія "5 НАУК"Smart RobotsSTEM-центр "Сократ" та багато інших. Вийшло дуже непогано. Дякуємо Ukrainian STEM Festival

Інформація на сторінці facebook за цим посиланням.


ВЕСНЯНА ШКОЛА "ВСТУП ДО ФІЗИКИ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ"

ВЕСНЯНА ШКОЛА "ВСТУП ДО ФІЗИКИ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ"
3 - 6 травня 2017 р. в Інституті теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України буде проходити школа «Вступ у фізику високих енергій». Школа буде проходити в рамках норвезько-українського проекту «From Strong Interacting Matter to Dark Matter» і розрахована на бакалаврів зацікавлених у фізиці високих енергій, зокрема тих, хто планує виконання бакалаврських дослідницьких проектів в цій області.

Детальніше: ВЕСНЯНА ШКОЛА "ВСТУП ДО ФІЗИКИ ВИСОКИХ ЕНЕРГІЙ"


Оголошується Вступна олімпіада в магістратуру Київського академічного університету - 2017 (заочний тур)

Київський академічний університет (КАУ) проводить вступну олімпіаду з фізики та математики для бакалаврів 4-го року навчання. Олімпіада буде проходити в два тури – заочний (онлайн) та очний. Результати Олімпіади будуть враховані при вступі до магістратури КАУ.

Інформація та завдання заочної олімпіади за посиланням kau.org.ua/abitur/olimpiada2017 


КАУ: пілотний проект дослідницького університету нового типу

Прес-служба НАН України: В Україні реалізується пілотний проект дослідницького університету нового типу – Київського академічного університету (КАУ) як державної наукової установи подвійного підпорядкування НАН України та МОН України... 

 


КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Національної академії наук України та Міністерства освіти та науки України

тел.: +38 044 4241031, 4229564,

факс: +38 044 4243025

info@kau.org.uaphystech.kau@gmail.com

бул. Вернадського 36, Київ 03142, Україна

Долучайтесь до друзів на facebook.com/academuniver

Олександр Кордюк (фізика)
+38 095 0104594 (моб. та вайбер), +38 044 4241031

Віталій Шадура (теоретична фізика, інформатика)
+38 068 3535040 (моб. та вайбер)

Нана Войтенко (біофізика)
+38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)

Олександра Антонюк (математика)
+38 097 9654090