Febvre KAULecture 2019

KAU Lecture by Pascal Febvre about Superconducting Electronics https://youtu.be/Ad-dk3sED0I, as well as his answers to questions https://youtu.be/Cz5lYahGyDI can now be viewed on YouTube.

See other KAU Lectures on KAU Phystech channel https://www.youtube.com/channel/UCqIjGCXT-Eh7cLC81KoYzTA/videos

 

cert4iraThe first six master students who have recently finished their 6 months scholarships at the IFW Dresden have been distinguished with the UKRATOP certificates during the Applied Physics Student School 2019 in Kyiv on April 24. We wish them successful scientific career to fully utilize the obtained experience!

Meanwhile, there is still one day left to apply for the UKRATOP scholarships within the next call, the deadline for which is extended to May 18.

 

122 specТільки для тих хто планує вступати на спеціальність 122 комп'ютерні науки: Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови відбувається з 13 травня до 3 червня.

Для реєстрації в ЄДЕБО, для формування заявки на складання іспиту необхідні наступні документи:
- копія паспорта (всіх сторінок + довідки про місце реєстрації)
- копія РНОКПП
- копія атестату про повну загальну середню освіту
- копія диплому бакалавра чи довідки щодо планового завершення навчання 
- контактний телефон
- ПІБ англійською мовою
- фотокартка.

TeatrNaukyВ суботу в Інституті металофізики відбулася вистава Театру науки. Було цікаво. Дітям сподобалось! Дякуємо Alex Smirnov, Крістіна Керницька та їх команді!

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/academuniver/posts/601811560321342ЦДДІ кнопкаВ рамках роботи Центру дослідження даних та інновацій КАУ відкрито реєстрацію на одноденний тренінг з технології cloud computing. Зареєструватись на семінар можно перейшовши за посиланням , або перейшовши на сайт ЦДДІ
Дедлайн реєстрації - 12.00 неділя!
Подробиці проведення семінару повідомимо трохи згодом. За оновленнями слідкуйте, будь ласка на сайті ЦДДІ та на сторінці facebook КАУ
Чекаємо на Ваші відповіді.

Febvre KAULecture 201913 травня (понеділок) о 12:20 у навчальній аудиторії КАУ в Інституті металофізики (к.308 лаб.корпус.), у рамках магістерської програми Кафедри прикладної фізики і наноматеріалів, Prof. Pascal Febvre (Université Savoie Mont Blanc) розкаже про стан розвитку надпровідної електроніки.

КАУ та Université Savoie Mont Blanc є партнерами у проекті Erasmus+ і наразі один зі студентів кафедри проходить стажування у Франції в групі Паскаля. Лекцію орієтовано на студентів КАУ і буде записано у рамках проету KAU Lectures, але запрошуємо всіх хто бажає взяти участь в дискусії.