trans techУ четвер 7 липня о 16-00 відбудеться онлайн-семінар лабораторії відкритих інновацій КАУ.

Тема семінару.  Чотири маршрути трансферу технологій.

Доповідач:  Дмитро Ковальов 

Деталі за посиланням

QREdU 2022 NBJoin the Workshop on Quantum Research and Education in Ukraine that will be held via Zoom in 27‑28 July 2022.

The goal of the Workshop is to get together people in Ukraine involved/interested in both research and education in the field of quantum technology to exchange their results and discuss ideas of further development of this field in Ukraine and of strengthening international collaboration.

Registration https://forms.gle/Re2tVoTokXQucDUE9 is required as Zoom information will be sent to registrants. 

vstup 2022

КАУ — це новий університет, в якому поєднуються фундаментальні та прикладні дослідження з інноваційною діяльністю, що дає основу для їх взаємного впливу та підсилення. Унікальна структура КАУ, за якої кафедри університету розташовані в провідних інститутах НАН України, дозволяє студентам з першого дня навчання поринути у сучасну науку, брати безпосередню участь у європейських наукових проектах  та отримати шанс зробити власне наукове відкриття.

Підготовка магістрів здійснюється на кафедрах при  базових  інститутах НАН України за шістьма спеціальностями, що представляють головні напрями науки майбутнього.

Деталі за посиланням

webinar 01.07.2022Запрошуємо на безкоштовний вебінар з професором Карміне Паглиароне (Італія), який є представником Європейської організації з ядерних досліджень.

🔊 Тема: «Таємниці темної матерії | The Mysteries of Dark Matter» (мова вебінару: англійська)
👉Реєструйтесь за посиланням
📌 Дата/Час: 1 липня 2022 (п'ятниці), 17:00 (EEST), 4:00 p.m. (CEST)
👨‍🏫 Спікер: Проф. Карміне Паглиароне, PhD, Національна лабораторія Гран Сассо, Італія.

Детальніше

QTOM MQSTЄвропейський проект “Освіта з квантових технологій” (Quantum Technology Education, QTEdu) запрошує студентів подати тези коротких онлайн доповідей, щоб представити свій проект з квантових технологій або результати своїх досліджень виконаних в рамках магістерського проекту на першому симпозіумі QTEdu Open Master – Master of Quantum Science and Technology (QTOM-MQST, Відкрита програма підготовки магістрів з квантових технологій за спеціальністю Квантові наука та технологія).

Детальніше

Inno team may2022Команда інноваційного центру КАУ продовжує працювати над розвитком проєкту Наукового парку Academ.City. Побудова подібних інноваційних систем потребує не лише створення інфраструктури для підтримки наукової діяльності дослідницьких інститутів у сфері deep tech, але й ґрунтовного наукового підходу до управління такою інфраструктурою. 30 травня 2022 р. наукова координаторка проєкту Анастасія Луценко в Інституті Макса Планка з інновацій та конкуренції представила нову наукову тему, в рамках якої вивчатиме стійкість інноваційних систем та визначатиме модель найбільш результативної взаємодії між їхніми елементами.