WS 2022На Зимовій студентській школі "Основи теоретичної фізики" (інтенсив), яку з 11.01 по 21.01.22 проводить Інститут теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України спільно з Київським академічним університетом, відбудуться онлайн лекції

Детальніше

lecture winter schoolВ рамках проведення Зимової студентської школи "Основи теоретичної фізики" (інтенсив) відбудеться лекція академіка НАН України О.А.Кордюка «Вступ в надпровідність та квантові матеріали».

Детальніше

 

winter school 11.01.2022

З 11 по 21 січня в Інституті теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова буде проходити Зимова студентська школа "Основи теоретичної фізики" (інтенсив).

Детальніше

seminar 30.12.2021Напередодні Нового року, 30 грудня, у Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України відбулося традиційне святкування молодими вченими – Новорічний семінар з теоретичної та математичної фізики. До святкування доєднались як молоді науковці, студенти фізичних спеціальностей, співробітники кафедри теоретичної та математичної фізики Київського академічного університету, так і давні випускники Науково-освітнього центру ІТФ ім. М.М.Боголюбова НАН України. Окрім вільного спілкування, обміну науковими новинами та світоглядними концепціями, під час святкування обговорювалися останні результати досліджень учасників Новорічного семінару та перспективи розвитку цих наукових напрямів. Дякуємо всім хто прийшов до нас!

Детальніше

Inst FrancevichaКоманда Academ.city з дружнім візитом відвідала  Інститут матеріалознавства ім. І.М.Францевича та розповіла як ефективно працювати над розбудовою інноваційної системи, яка перетворюватиме наукові розробки на проривні інновації.

Детальніше

 

3d print KotetunovЗапрошуємо на безоплатну тренінгову програму з основ 3D-друку.
Навчіться друкувати власні прототипи самостійно!

Формат: Online

Детальніше