ID 4 27052021

27 травня 2021 року відбувся круглий стіл "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу" та нетворкінг-сесія КАУ в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ".

Прес реліз заходу 
Сайт заходу

Kordyuk U30З прес-релізу Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Освіта і наука»: Про основний принцип роботи Київського академічного університету розповів директор Київського академічного університету Олександр Кордюк. «Київський академічний університет – це державна наукова установа. Основний принцип, який ми закладаємо – «навчання через дослідження світового рівня». Справжні дослідження, міжнародні, світового рівня, не можуть не бути міжнародними»...

Запис виступу: https://youtu.be/ODOvoJ0Z3D0?t=4480

 

kaumag

Увага!  Реєстрація для участі в Єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні закінчується 3 червня 2021 року о 18.00. Після цього часу, документи прийматись не будуть!

Актуальна інформація знаходиться за посиланням

 

Acads KAU 2021

Вітаємо наших випускників та колег, Олександра Кордюка, Сергія Ахоніна та Ярослава Шубу з обранням дійсними членами (академіками) Національної академії наук України! Бажаємо, в новому статусі, подальших успіхів та плідної роботи для розвитку КАУ та української науки!

Детальніше: http://kau.org.ua/news/massmedia/637-newacads-kau-2021
Новина на сайті НАНУ: https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=7843 

robo 14У приміщенні Київського академічного університету 28 травня пройде українська частина фіналу 11-х Міжнародних дитячих змагань з робототехніки United Robots Elite Challenge.

Проведення української секції змагань United Robots Elite Challenge організовує Науково-освітній центр КАУ-Risen.

Детальніше

 

ID 4 27052021

27 травня 2021 року в 11:30 відбудеться круглий стіл "Інноваційні рішення в енергетиці: можливості співпраці науки та бізнесу" та нетворкінг-сесія КАУ в рамках конференції "ФУНКЦІОНАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ" (ФМІЕ-2021 www.fmie.space).

Деталі