Програма вебінарів "Наука та технології майбутнього"

З вересня 2021 року КАУ спільно з Інжиніринговою школою Noosphere розпочали серію вебінарів "Наука та технології майбутнього".

Марк Твен писав: “ Людина, яка хоч раз вхопила кішку за хвіст, знає про котів значно більше, ніж та, яка тільки читала про них, але ніколи не бачила..”
Дійсно практика, впровадження наукових ідей в технології є важливим двигуном розвитку науки, розуміння її важливості для сталого розвитку не тільки сучасної економіки, але і людства взагалі. Але і наукові відкриття і ідеї є живим джерелом для відкриття нових технологій, експоненційний ріст яких є характерною рисою сучасності.
Наука стрімко розвивається і те що вчора було новим - сьогодні є буденністю. Наука, безсумнівно, має величезне значення для життя сучасної людини, технології і охорони здоров'я. Вона є рушієм інновацій та дає можливість широкого застосування в повсякденному житті.

Провідні науковці України та світу познайомлять учасників з передовими напрямками досліджень. Саме на наших вебінар молодь Ви зможете відкрити для себе цікавий світ науки.

There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may have articles.