Якщо ви бачите в Науці своє покликання, чи просто думали колись про наукову кар’єру, а чи ще не думали, зате любите вирішувати цікаві фундаментальні чи прикладні завдання, то вам варто не гаяти часу, а вступати до Київського академічного університету (КАУ). Буклет для вступників до магістратури: розворот 1, розворот 2.

КАУ — це дослідницький університет нового типу, орієнтований на залучення студентів до найсучасніших наукових досліджень світового рівня. КАУ — це державна наукова установа подвійного підпорядкування НАН України й МОН, створена розпорядженням Кабінету міністрів України шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України (ФТННЦ; 1997-2018), раніше відомого як Київське відділення МФТІ (1978-1997).

Якщо коротко, то КАУ — це:

  • найсучасніша високоякісна наукова освіта з “перших джерел”;
  • “learning by doing research" — миттєве залучення студентів до науково-дослідної роботи, що забезпечує ранній старт наукової кар’єри;
  • індивідуальний підхід до кожного студента — персональний супровід наукового керівника, якого студент може вільно обрати серед науковців, які активно працюють у провідних українських/міжнародних дослідницьких лабораторіях;
  • природня інтеграція до міжнародного дослідницького простору через спільні міжнародні проєкти й систему закордонних стажувань;
  • дуальна освіта в R&D відділах наукоємних і ІТ компаній;
  • можливість поєднати роботу в академічному стартапі з роботою над магістерським проєктом.

Магістратура КАУ – це можливість не тільки поринути з головою у науку, а й застосувати навички інноваційної діяльності в повсякденному житті і професійній сфері. Завдяки Інноваційному центру (https://kau.org.ua/centers/innovation) – структурному підрозділу КАУ – ви отримаєте нагоду поєднати навчання зі практикою у стартапі!

Підготовка магістрів КАУ, фахівців найвищої кваліфікації, здійснюється за трьома спеціальностями (і відповідними освітньо-науковими програмами, що пройшли акредитацію) та двома новими спеціальностями (які пройдуть першу акредитацію у 2023-му році) при провідних інститутах НАН України:

Для подальшої інформації стежте за оновленнями.


Зацікавилися? То обов'язково приходьте дізнатись більше. Передусім, ми допоможемо вам обрати цікавий напрям досліджень і наукового керівника. Чи підходить вам КАУ, стає зрозуміло під час фахової співбесіди. Щоб назначити час зустрічі (співбесіди) — пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи телефонуйте за наведеними на сайті kau.org.ua номерами. Ті, хто проживає не в Києві, можуть провести співбесіду дистанційно. Для всіх студентів із інших міст надаємо місця в гуртожитку НАН України (див. на Google Maps)

Правила вступу до магістратури КАУ й дати вступної кампанії

Як вступити до КАУ раніше? див. Бакалаври КАУ та Малий академічний університет.

Детальніше про КАУ —  на сайті kau.org.ua, на офіційній сторінці у Facebook: @academuniver, чи в окремих публікаціях:

senenko siteua tyzhdenua kordyuk2 Visnyk