12345 1 12345 2 12345 3 12345 4 12345 5

Магістранти КАУ (а що це?), вже з першого семестру навчання, починають проводити наукові дослідження під керівництвом провідних вчених базових академічних інститутів. Вступники, після зарахування на кафедри КАУ, обирають своїх наукових керівників, які пропонують їм теми магістерських проєктів (теми проєктів за кафедрами доступні за посиланнями в таблиці). Також, студенти  можуть обирати наукових керівників, які проводять наукові дослідження в R&D відділах наукоємних компаній. З приводу вступних іспитів та вибору тем магістерських проєктів, найкраще задавати питання відповідальним за роботу зі студентами з відповідних освітньо-наукових програм (ОНП) (контакти відповідальних за кафедрами також приведені в таблиці).  

Магістратура КАУ – це можливість не тільки поринути з головою у науку, а й застосувати навички інноваційної діяльності в повсякденному житті і професійній сфері. Завдяки Інноваційному центру КАУ (https://kau.org.ua/centers/innovation) ви отримаєте нагоду поєднати навчання зі практикою у стартапі!

Підготовка магістрів КАУ, фахівців найвищої кваліфікації, здійснюється за освітньо-науковими програмами за трьома традиційними спеціальностями (104, 105, 122, що пройшли акредитацію) та трьома новими спеціальностями (091, 111 та 132, які пройдуть першу акредитацію у 2023-му році) на кафедрах КАУ при провідних інститутах НАН України:

Для подальшої інформації стежте за оновленнями.

Зацікавилися, але пропустили Дні відкритих дверей? То обов'язково приходьте дізнатись більше! Передусім, ми допоможемо вам обрати цікавий напрям "живих" досліджень і кваліфікованого наукового керівника. Чи підходить вам КАУ, стає зрозуміло під час фахової співбесіди. Щоб назначити час зустрічі (співбесіди) — пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи телефонуйте за наведеними на сайті kau.org.ua номерами. Ті, хто проживає не в Києві, можуть пройти співбесіду дистанційно. Для всіх студентів із інших міст надаємо місця в гуртожитку НАН України (див. на Google Maps).