Всі формальні деталі викладено у Правилах прийому до КАУ у 2022 році

Накази про зарахування до магістратури КАУ в 2021 році:

КАУ -- це дослідницький університет нового типу ...(детальніше тут)

magi drop Київський академічний університет у 2022 році оголошує набір у магістратуру за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність Освітня програма Вартість навчання за контактом на рік, грн Держзамовлення (кількість місць) Базові наукові установи Сертифікат про акредитацію
091 Біологія Молекулярна біологія та біотехнологія (дисципліни) 28000 12 Кафедра молекулярної біології та біотехнології в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України
(магістерські проєкти).
Відповідальний: Оксана Півень, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2023-му році
Молекулярна фізіологія та біофізика (дисципліни) 28000 Кафедра біомедицини та нейронаук при Київському академічному університеті (магістерські проєкти).
Відповідальний: Павло Білан Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Перша акредитація відбудеться в 2023-му році
104 Фізика та астрономія Фізика та астрономія (дисципліни)
26000 5 Кафедра теоретичної та математичної фізики
в Інституті теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (магістерські проєкти).
Відповідальний: Микола Іоргов, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011642, дійсний до 1 липня 2024 р.
Кафедра фундаментальних проблем загальної та прикладної фізики в Інституті фізики НАН України
(магістерські проєкти).
Відповідальний: Анатолій Негрійко,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
105 Прикладна фізика та наноматеріали Прикладна фізика та наноматеріали (дисципліни)
26000 7 Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів
в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України (магістерські проєкти).
Відповідальний: Євген Лень, 067 2306016,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011643, дійсний до 1 липня 2024 р.
111 Математика Математика (дисципліни) 26000 5 Кафедра математики
в Інституті математики НАН України
(магістерські проєкти)
Відповідальний: Сергій Максименко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2023-му році
122 Комп’ютерні науки Комп'ютерні науки (дисципліни) 28000 10 Кафедра математики в Інституті математики НАН України /Інститут кібернетики ім.В.М.Глушкова НАН України/Інститут проблем математичних машин і  систем НАН України/ (магістерські проєкти).
Відповідальний: Віталій Василик, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сертифікат УД № 11011644, дійсний до 1 липня 2024 р.
132 Матеріалознавство Матеріалознавство (дисципліни) 26000 5 Кафедра прикладної фізики та матеріалознавства при Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України (ІЕП), Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевіча НАН України (ІПМ) та Інституті сцинтиляційних матеріалів НАН України (магістерські проєкти)
Відповідальні: Олексій Міленін (ІЕП), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Остап Згалат-Лозинський (ІПМ), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Перша акредитація відбудеться в 2024-му році

Вимоги до вступників

 • наявність освітнього рівня "бакалавр", підтвердженого документом про освіту,
 • успішне складання фахового вступного випробування,  
 • підготовлений  мотиваційний лист.

Конкурс вступників

 Основний критерій відбору:

 • оцінка фахового вступного випробування.

Додаткові критерії відбору (застосовуються у випадку однакового рейтингового бала):

 • пріоритетність заяви;
 • обгрунтованість мотиваційного листа.

Переваги при конкурсі

Якщо на момент вступу ви маєте опубліковані наукові статті, доповіді на конференціях чи патенти, або якщо ви є призером студентських олімпіад чи конкурсів наукових проектів, то цю інформацію необхідно включити в мотиваційний лист, що дасть вам перевагу в конкурсі вступників на відповідні ОНП при однаковій кількості балів з іншими абітурієнтами, отриманих за фахове вступне випробування та однаковій пріоритетності заяви.  

Програми вступних випробувань:

 Ключові дати:   

 • З 01.08.2022 – Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів. 
 • З 16.08.2022 по 15.09.2022 – Прийом заяв та документів для осіб. Зауважте, що вступники для здобуття ступеня магістра подають заяви тільки в електронній формі.
 • З 08.09.2022 по 19.09.2022 – Фахові вступні випробування.
  Детальний розклад фахових вступних випробувань за спеціальностями та кафедрами буде оприлюднений пізніше.
 • 20.09.2022 – Оприлюднення рейтингових списків на бюджет.
 • До 24.09.2022 – Виконання вимог Правил прийому для зарахування в КАУ
 • 25.09.2022 – Наказ про зарахування за державним замовленням. Скан-копія.

Зауважимо, що бажаючим вступати на контракт варто також дотримуватись зазначених дат. 

Основним принципом КАУ є “навчання через дослідження", що передбачає домінанту науково-дослідної роботи та індивідуальний підхід до кожного студента. Ми радимо майбутнім студентам починати з пошуку цікавої теми досліджень і хорошого наукового керівника. Тому запрошуємо всіх зацікавлених завітати до наших кафедр, де вам зможуть підказати який напрям обрати, виходячи з досвіду вашої попередньої роботи. Також, якщо ви ще не визначились зі спеціальністю, чи щоб краще зрозуміти особливості навчання в КАУ та перспективи своєї наукової кар'єри -- вільно звертайтеся до нас за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або телефонуйте +380 95 0104594 (можна також у телеграм чи вайбер).

З усіма питаннями стосовно вступної кампанії та особливостей навчання в КАУ, що стосуються кафедр КАУ, можна звертатись до відповідальних за вступну кампанію по кафедрам, контакти яких наведено в таблиці вище.  З загальних питань вступної кампанії  можно звертатися на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або до Олександра Кордюка, 095 0104594 (моб., телеграм та вайбер) / Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. /