Бакалаврський рівень підготовки студенти КАУ проходитимуть виділеними потоками на фізичному факультеті, факультеті радіофізики електроніки та комп'ютерних систем та механіко-математичному факультеті КНУ.

Групи бакалаврів КАУ формуються зі студентів з найвищим рейтингом, що (1) подали документи з позначкою "КАУ" до приймальних комісій відповідних факультетів КНУ, та (2) вступили на 1 курс цих факультетів за загальними правилами.

Студенти КАУ вчитимуться за спеціальними освітніми програмами та, починаючи з 1 курсу, зможуть відвідувати факультативні лекції на базових кафедрах КАУ, а з 3-го курсу розподілятимуться на базові кафедри і залучатимуться до наукових досліджень, що проводять Центри досліджень КАУ. Після закінчення бакалаврської підготовки вони отримують диплом бакалавра КНУ імені Тараса Шевченка та можливість вступити до магістратури КАУ.  

Кафедра математики КАУ при Інституті математики НАН України вже проводить курси для усіх охочих, у тому числі для студентів, які навчаються на бакалавраті в університетах м. Києва.

Весняний семестр - 2018 (для студентів, що навчаються на бакалавра):
Курс лекцій д.ф.-м.н. С.І. Максименка "Диференціальна топологія"                   Відео
Курс лекцій д.ф.-м.н. В.В. Любашенка "Теорія нескінченність-категорій"           Відео

Більш детальну інформацію про інші курси та поточний розклад занять можна знайти за посиланням.