KAUTSNUK

Хочете отримати найкращу базову фізико-математичну освіту та досвід сучасних наукових досліджень міжнародного рівня у поєднанні з найсучаснішими комп'ютерними технологіями? Тоді долучайтесь до бакалаврів КАУ, що проходять підготовку в спеціальних академічних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

Наприклад, цільовий набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка в 2019 році буде проведено на окрему освітню програму «Фізика (спільно з Київським академічним університетом)». Студенти які поступили на цю освітню програму навчаються на 1-3 курсах спільно зі студентами п'ятої групи фізичного факультету, і з третього курсу можуть за вибором спеціалізуватися з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з біофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України та з фізики та інформатики навколишнього середовища – в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України. При цьому, є домовленність суттєво збільшувати у цій програмі частку курсів вільного вибору, що поєднують науки про данні, штучний інтелект та їх застосування у зазначених наукових напрямах.  

Основними принципами освітньої діяльності КАУ є навчання через дослідження та індивідуальний підхід. Останній полягає у закріплені кожного студента КАУ за науковим керівником за вибраним напрямом досліджень, який здійснює супровід навчання та дослідницької роботи студента: допомагає сформувати персональний навчальний план та вибудувати план наукової кар’єри у відповідності до персональних вподобань, здібностей та особливостей розвитку світової науки.

КАУ було створено у 2016 році  при реформуванні Фізико-технічного навчально-наукового центру (ФТННЦ) НАН України, відомого раніше як Київське відділення МФТІ, що здійснював підготовку українських науковців за "системою фізтеху" з 1978 року. До 2016 року підготовка бакалаврів ФТННЦ здійснювалась МФТІ, а після 2016 року бакалаври КАУ готуються Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

"Система фізтеху" - це одна з найефективніших реалізацій ідеї дослідницького університету, що базується на поєднанні високоякісної освіти з індивідуальним залученням студентів на ранніх стадіях їхнього навчання до науково-дослідної та інноваційної діяльності в "базових" наукових установах (найвідоміші приклади: Caltech та MIT у США, EPFL та ETH у Швейцарії).

Кожному абітурієнту, що зацікавлений в успішній науковій кар’єрі та бажає вступити до КНУТШ у рамках цільового набору КАУ ми радимо якнайшвидше зареєструватись у базі абітурієнтів та студентів КАУ. Наступним кроком ми допоможемо визначитись з напрямом навчання та майбутніх досліджень та обрати факультет та освітню програму. Подальший набір до магістратури КАУ здійснюється переважно за персональними запрошеннями та з випускників спеціальних академічних груп. 

За додатковою інформацією для вступу на перший курс бакалаврату КНУШТ до спеціальних академічних груп КАУ з фізичних спеціальностей звертатися до заст. директора КАУ Віталія Миколайовича Шадури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 068-3535040), з математики до заст. директора Інституту математики НАН України Олександри Вікторівни Антонюк (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 097-9654090), з біофізики до Нани Володимирівни Войтенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)) та з фізики та інформатики навколишнього середовища до Івана Васильовича Ковальця, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через загальну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver та www.instagram.com/phystechkau