Зелений пояс має знати:

- те, що знає блакитний пояс;
- означення неорієнтованого графа;
- означення орієнтованого графа;
- означення зв'язності;
- означення компоненти зв'язності;
- сильна та слабка зв'язність;
- теорему про кількість ребер у дерева;
- Ейлерові графи;
- Гамільтонові графи;
- теорему парності;
- парність та ознаки подільності;
ас-ком-дис;
- операцiю піднесення до степеню;
- три ознаки рiвностi трикутникiв;
- нерівність трикутника;
- число π, периметр і площа круга;
- площа трикутників і багатокутників.

Зелений пояс має вміти:

 - застосовувати всi 3 правила комбiнаторики;
 - застосовувати динаміку;
 - використувати метод від супротивного;
 - вводити невідомі та робити заміну;
 - розв'язувати задачі з перебором;
-  розв'язувати рівняння 2х2.

 Додатково вітаються для зеленого пояса:

- вміння розв'язувати задачі про брехунів та лицарів;
- знання різних систем числення;
- вміння розв'язувати завдання на побудови;
- вміння застосовувати розгортку.

 

 

 

 

 Розділи

 Теми Підтеми

 Обов'язковість*

 Комбінаторика  правила комбінаторики  правило додавання
     правило множення S
     правило рівності S
   розфарбовки Y
   комбінаторні ідеї  симетрія Y
     впритул N
     принцип крайнього Y
     інваріанти Y
   графи  зв'язність Y
     дерева
     орієнтовані графи Y
     парність/непарність
     обходи графів
   контрукції  зважування
     переливання
     пакування
     розрізання
     конструкції
   задачі на уважність
 Алгоритми  динамiчне програмування
   алгоритм Евкліда Y
 Логiка  метод вiд супротивного S
   правило пiдстановки, замiна S
   лицарі та брехуни N
 Чиселка  парність
   ознаки подільності  на 3, 4, 5, 9, 11
   рівняння вигляду ax + by = c N
   задачі з перебором та оцінкою Y
   системи числення N
 Алгебра  акціоми  асоціативність S
     комутативність S
     дистрибутивність S
   задачі з кількома невідомими  системи рівнянь Y
     нерівності N
   піднесення до степеня S
 Геометрія  нерівність трикутника S
   площа S
   побудови N
   число π S
   ознаки рівності трикутників S
   розгортка N
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 *Y= обов'язкові знання на пояс

 *N = не обов'язкові знання на пояс

 *S = обов'язкові шкільні знання

 

 

KAU+UNIT Olympiad 2018

 

Київським академічним університетом 

та освітнім проектом uData School при UNIT.City 

проведено три профільні Олімпіади з

фізики, математики та програмування*.

 

До участі в кожній Олімпіаді запрошувались школярі 10 та 11 класів, які зайняли перші 30 місць у ІІІ-ому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади (м.Київ) з відповідних дисциплін – фізики, математики та програмування. На переможців Олімпіад з кожної дисципліни чекають цінні призи.

Профільні олімпіади відбулися:

  • з фізики та математики – о 10:00 в суботу 10 лютого;
    в інноваційному містечку UNIT.city (корпус Technology Companies' Development Center або BIONIC University (BU), див. схему нижче) за адресою: вул. Сім'ї Хохлових 8 (прохід з вулиці Дорогожицька 1).
  • з інформатики – о 10:00 у неділю 11 лютого
    в Київському природничо-науковому ліцеї №145 за адресою: Київ, вулиця Шота Руставелі, 46.

* Олімпіада з інформатики була підтримана Київським природничо-науковим ліцеєм №145 та Освітнім проектом "Школа програмування та інформаційних технологій"
Обробка результатів Олімпіади з інформатики була зроблена за допомогою програми Dots (автор М.О. Арзубов, Академічна гімназія №45, м.Харков). Time-line результатів Олімпіади з інформатики можна знайти за цим посиланням
Висловлюємо щиру вдячність за підтримку Олімпіади з інформатики.
 
Результати Олімпіад: фізикаматематикаінформатика.
Апеляція з математики відбудеться в четвер 15 лютого в 15-30 в Інституті математики НАН України (вул. Терещенківська, 3, біля метро Театральна).
Апеляція з фізики відбудеться в четвер 15 лютого в 15-30 в Київському природничо-науковому ліцеї №145 (вул. Шота  Руставелі, 46).
Реєстрація на апеляцію розвязку задач за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNY4EB_f_762vo__otOR38D-PGiKve9xuGV7cTwTDjkMW9Bg/viewform
 
Розвязки задач з: математики...
  

Організаційний комітет

  • В.М. Шадура, заст. директора КАУ, Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України
  • О.В. Антонюк, заст. директора КАУ, Інститут математики НАН України
  • І. Зайцева, Керівник проекту uDataSchool

Журі Олімпіади з фізики

  • Розенвайн Алексій Григорович (вчитель фізики Київського природничо-наукового ліцею №145, Заслужений вчитель України)
  • Куриленко Роман Олегович (факультет радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем, КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Дудар Богдан Вікторович (фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Бабіч Олексій Сергійович (фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Югай Марк Едуардович (фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Щербакова Марія (фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Кашко Павел (фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)

Журі Олімпіади з математики

  • Антонюк Олександра Вікторівна (КАУ, Інститут математики НАН України)
  • Слободянюк Сергій Валерійович (канд. фіз.-мат. наук, приватний підприємець)
  • Радченко Вадим Миколайович (механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Тимошкевич Тарас Дмитрович (механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченко)
  • Юрашев Владислав Генадьевич (Институт математики НАН Украины)

Журі Олімпіади з інформатики

  • Арзубов Микола Олексійович (вчитель інформатики Академічної гімназії №45 м. Харкова, Заслужений вчитель України)
  • Жуковський Сергій Станіславович (кафедра прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету імені Івана Франка)
  • Власенко Тетяна Іванівна (вчитель інформатики ліцею "Наукова зміна" м.Києва, Заслужений вчитель України)
  • Скляр Ірина Вільївна (вчитель інформатики Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва, Заслужений вчитель України)
  • Гогерчак Григорій Іванович (факультет кібернетики КНУ імені Тараса Шевченко)

 

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь на е-мейли: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Шадура Віталій Миколайович, КАУ) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Рідкоус Оксана, uData School).