ЗАОЧНА АКАДЕМІЧНА ШКОЛА

КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ЗАОЧНА АКАДЕМІЧНА ШКОЛА ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НАВЧАННЯ У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ (детальніше) 

Метою навчання в Заочній академічній школі (ЗАШ) Київського академічного університету (КАУ) є допомога українським учням, які цікавляться фізикою та математикою, і хочуть поглибити й систематизувати свої знання з цих предметів. ЗАШ допомагає учням долучитися до проведення самостійних досліджень, зокрема шляхом участі в конкурсах та ініціативах КАУ, а також сприяє їхньому професійному самовизначенню.

ЗАШ має свою історію, починаючи з 1985 року. Школу створено як продовження традицій Української заочної фізико-технічної школи (УЗФТШ), що діяла спочатку на базі Київського відділення МФТІ, потім ‒ Фізико-технічного навчально-наукового центру Національної академії наук України (ФТННЦ).

Навчання проводять на основі нових навчально-методичних підручників, в яких враховано весь багаторічний досвід роботи УЗФТШ. Підручники підготовано українською мовою досвідченими викладачами профільних ліцеїв, університетів та КАУ у відповідності до програм МОН України. ЗАШ запроваджує декілька форм навчання: індивідуальну перевірку завдань в онлайн-режимі, роботу в шкільних гуртках, регулярні онлайн консультації кураторів тощо.

Методичні матеріали до кожної теми, окрім теоретичної частини, містять приклади розв’язків ключових завдань. Рівень засвоєння знань перевірятимуть за допомогою 10-12 контрольних запитань і задач для самостійного розв'язування, що включають як прості завдання, так і задачі підвищеної  складності. 

Отже, на учнів ЗАШ чекають:

📙 розв'язування задач різних рівнів, що дадуть змогу удосконалити та поглибити шкільні знання;
📹 індивідуальні та групові відео-конференції з куратором та однодумцями;
🔬 участь у конкурсах та дослідженнях КАУ;
😉 таємниці математики, які відкриваються обраним;
🔎 розвинення здібностей до науки.

Заочна академічна школа КАУ та МАН України проводить набір серед учнів загальноосвітніх закладів України (шкіл, ліцеїв, гімназій тощо) у 8, 9, 10 та 11 класи на навчання з 2-х предметів - фізики та математики. Навчання в 2022/2023 навчальному році безкоштовне та проводиться на online-платформі.

Для зарахування на навчання необхідно завантажити вступні контрольні роботи зі сторінки ЗАШ http://school.kau.org.ua/, успішно їх розв’язати та надіслати для перевірки нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 липня 2022р. Результати ми повідомимо не пізніше 24 липня.

Контактна інформація:

Навчальний відділ Організаційний відділ

🏫 Заочна академічна школа КАУ, 
      
бульвар Вернадського, 36, м. Київ, 03142

📞 тел.: 0957693990,
💌 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
💻 telegram: https://t.me/zash_pub

📞 тел.: (044) 422-95-64, 424-30-25,
💌 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


📞 тел.: +38 095 015 80 85 (Вікторія)
💌 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.