Мат карусель лого 304 травня 2019 р. в Інституті математики НАН України пройшли змагання "Математична карусель 2019" для школярів 5-6 класів.

04 травня 2019 в Інституті математики НАН України пройшло цікаве змагання з математики для школярів 5-6 класів "Математична карусель 2019"

Математична карусель - це командне змагання по розв'язуванню задач. В ньому перемагає та команда, яка набере найбільшу кількість балів. Задачі розв'язуються на двох рубежах – вихідному та заліковому, але бали нараховуються тільки за задачі, які були розв’язані на заліковому етапі.

Вітаємо усіх учасників змагань "Математична карусель 2019". Ви всі надзвичайні молодці! Учасників привітали директор Інституту математики НАН України А.М. Самойленко та заступник директора О.В. Антонюк.

Особливо вітаємо переможців:

  • 1 місце команда "Політоп" (Ліцей 208): Брустінова Софія, Рибальченко Ян, Лазаренко Павло, Лисаков Михайло, Бойко Соломія. Капітан: Терещенко Денис
  • 2 місце команда "Алгоритм" (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер" ): Гусинін Владислав, Остапенко Олександра, Резніченко Діана, Торішній Владислав, Овчаренко Деніс. Капітан: Остренко Іван
  • 3 місце команда "Кращі діти": Тогонал Катя, Гук Яна, Чапалюк Саша, Вовк Іван, Бутенко Міла. Капітан: Стрілецька Ліза

І пишаємося іншими учасниками, які не зважаючи на усі труднощі, що зутрічалися на їхньому шляху, достойно виступили, розв'язували важкі і нестандартні задачі і проявили себе як справжні бійці. Це дві команди школи № 236 у складі: Грищенко Ілля, Шарапов Євген, Ряднова Катерина, Бірюкова Ольга, Матійчук Оксана, Кругляк Марія, Вересоцький Юрій, Пітєрова Ангеліна, Кириленко Стелла.

Бажаємо усім натхнення та нових досягнень у математиці!

MK01 MK02 MK03 MK04 MK05 MK06 MK07 MK08 MK09 MK10 MK11 MK12 MK13 MK14