KAUTSNUK

Хочете отримати найкращу базову фізико-математичну освіту та досвід сучасних наукових досліджень міжнародного рівня у поєднанні з найсучаснішими комп'ютерними технологіями? Тоді долучайтесь до бакалаврів КАУ, що проходять підготовку в спеціальних академічних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

Особливість Вступної компанії 2019 -- спецгрупа кафедри математики КАУ (базовий інститут кафедри -- Інститут математики НАН України) на механіко-математичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченко буде формуватися при подачі документів в приймальну комісію механіко-математичного факультету. Аби стати кандидатом до групи КАУ необхідно мати не менше 192 бала з математики (ЗНО) та записатися в групу в приймальній комісії. З питань запису в цю групу звертатися до Шадури Віталія Миколайовича, заступника директора КАУ з освітньо-наукової роботи, моб. 068 353 5040.

Набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка в 2020 році буде проведено в спецгруппу КАУ, яка буде формуватися при подачі документів в приймальну комісію фізичного факультету. Студенти які поступили на цю групу навчаються на 1-3 курсах в групі 5-б фізичного факультету, і з третього курсу можуть за вибором спеціалізуватися (навчатися за відповідними освітньо-науковими програмами) з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з нейрофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України та з фізики та інформатики навколишнього середовища – в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України та Інституті космічних досліджень НАН України. При цьому, є домовленість суттєво збільшувати у цих програмах частку курсів вільного вибору, зокрема на факультативній основі, що поєднують науку про данні, машинне навчання та їх застосування у зазначених наукових напрямах.

Аби стати кандидатом до групи КАУ необхідно мати не менше 184 балів з фізики (ЗНО) та записатися в групу КАУ в приймальній комісії фізичного факультету.

З питань запису в цю групу звертатися до Шадури Віталія Миколайовича, заступника директора КАУ з освітньо-наукової роботи, моб. 068 353 5040.

Основними принципами освітньої діяльності КАУ є навчання через дослідження та індивідуальний підхід. Останній полягає у закріплені кожного студента КАУ за науковим керівником за вибраним напрямом досліджень, який здійснює супровід навчання та дослідницької роботи студента: допомагає сформувати персональний навчальний план та вибудувати план наукової кар’єри у відповідності до персональних вподобань, здібностей та особливостей розвитку світової науки.

КАУ було створено у 2016 році  при реформуванні Фізико-технічного навчально-наукового центру (ФТННЦ) НАН України, відомого раніше як Київське відділення МФТІ, що здійснював підготовку українських науковців за "системою фізтеху" з 1978 року. До 2016 року підготовка бакалаврів ФТННЦ здійснювалась МФТІ, а після 2016 року бакалаври КАУ готуються Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

"Система фізтеху" - це одна з найефективніших реалізацій ідеї дослідницького університету, що базується на поєднанні високоякісної освіти з індивідуальним залученням студентів на ранніх стадіях їхнього навчання до науково-дослідної та інноваційної діяльності в "базових" наукових установах (найвідоміші приклади: Caltech та MIT у США, EPFL та ETH у Швейцарії).

Кожному абітурієнту, що зацікавлений в успішній науковій кар’єрі та бажає вступити до КНУТШ у рамках цільового набору КАУ ми радимо якнайшвидше зареєструватись у базі абітурієнтів та студентів КАУ. Наступним кроком ми допоможемо визначитись з напрямом навчання та майбутніх досліджень та обрати факультет та освітню програму. Подальший набір до магістратури КАУ здійснюється переважно за персональними запрошеннями та з випускників спеціальних академічних груп. 

За додатковою інформацією для вступу на перший курс бакалаврату КНУШТ до спеціальних академічних груп КАУ з фізичних спеціальностей звертатися до заст. директора КАУ з освітньо-наукової роботи Віталія Миколайовича Шадури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 068-3535040), з математики до заст. директора Інституту математики НАН України Олександри Вікторівни Антонюк (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 097-9654090), з біофізики до Нани Володимирівни Войтенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)) та з фізики та інформатики навколишнього середовища до Івана Васильовича Ковальця, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через загальну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver та www.instagram.com/phystechkau