KAUTSNUK

Хочете отримати найкращу базову фізико-математичну освіту та досвід сучасних наукових досліджень міжнародного рівня у поєднанні з найсучаснішими комп'ютерними технологіями? Тоді долучайтесь до бакалаврів КАУ, що проходять підготовку в спеціальних академічних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

Особливість Вступної компанії 2019 -- спецгрупа кафедри математики КАУ (базовий інститут кафедри -- Інститут математики НАН України) на механіко-математичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченко буде формуватися при подачі документів в приймальну комісію механіко-математичного факультету. Аби стати кандидатом до групи КАУ необхідно мати не менше 192 бала з математики (ЗНО) та записатися в групу в приймальній комісії. З питань запису в цю групу звертатися до Шадури Віталія Миколайовича, заступника директора КАУ з освітньо-наукової роботи, моб. 068 353 5040.

Набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка в 2020 році буде проведено в спецгруппу КАУ, яка буде формуватися при подачі документів в приймальну комісію фізичного факультету. Студенти які поступили на цю групу навчаються на 1-3 курсах в групі 5-б фізичного факультету, і з третього курсу можуть за вибором спеціалізуватися (навчатися за відповідними освітньо-науковими програмами) з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з нейрофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України та з фізики та інформатики навколишнього середовища – в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України та Інституті космічних досліджень НАН України. При цьому, є домовленість суттєво збільшувати у цих програмах частку курсів вільного вибору, зокрема на факультативній основі, що поєднують науку про данні, машинне навчання та їх застосування у зазначених наукових напрямах.

Аби стати кандидатом до групи КАУ необхідно мати не менше 184 балів з фізики (ЗНО) та записатися в групу КАУ в приймальній комісії фізичного факультету.

З питань запису в цю групу звертатися до Шадури Віталія Миколайовича, заступника директора КАУ з освітньо-наукової роботи, моб. 068 353 5040.

Основними принципами освітньої діяльності КАУ є навчання через дослідження та індивідуальний підхід. Останній полягає у закріплені кожного студента КАУ за науковим керівником за вибраним напрямом досліджень, який здійснює супровід навчання та дослідницької роботи студента: допомагає сформувати персональний навчальний план та вибудувати план наукової кар’єри у відповідності до персональних вподобань, здібностей та особливостей розвитку світової науки.

КАУ було створено у 2016 році  при реформуванні Фізико-технічного навчально-наукового центру (ФТННЦ) НАН України, відомого раніше як Київське відділення МФТІ, що здійснював підготовку українських науковців за "системою фізтеху" з 1978 року. До 2016 року підготовка бакалаврів ФТННЦ здійснювалась МФТІ, а після 2016 року бакалаври КАУ готуються Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

"Система фізтеху" - це одна з найефективніших реалізацій ідеї дослідницького університету, що базується на поєднанні високоякісної освіти з індивідуальним залученням студентів на ранніх стадіях їхнього навчання до науково-дослідної та інноваційної діяльності в "базових" наукових установах (найвідоміші приклади: Caltech та MIT у США, EPFL та ETH у Швейцарії).

Кожному абітурієнту, що зацікавлений в успішній науковій кар’єрі та бажає вступити до КНУТШ у рамках цільового набору КАУ ми радимо якнайшвидше зареєструватись у базі абітурієнтів та студентів КАУ. Наступним кроком ми допоможемо визначитись з напрямом навчання та майбутніх досліджень та обрати факультет та освітню програму. Подальший набір до магістратури КАУ здійснюється переважно за персональними запрошеннями та з випускників спеціальних академічних груп. 

За додатковою інформацією для вступу на перший курс бакалаврату КНУШТ до спеціальних академічних груп КАУ з фізичних спеціальностей звертатися до заст. директора КАУ з освітньо-наукової роботи Віталія Миколайовича Шадури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 068-3535040), з математики до заст. директора Інституту математики НАН України Олександри Вікторівни Антонюк (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 097-9654090), з біофізики до Нани Володимирівни Войтенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)) та з фізики та інформатики навколишнього середовища до Івана Васильовича Ковальця, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через загальну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver та www.instagram.com/phystechkau 

Якщо ви бачите в Науці своє покликання, чи просто думали колись про наукову кар’єру, або ще не думали, але любите вирішувати цікаві фундаментальні чи прикладні задачі, -- тоді вам варто не гаяти часу, а вступати до Київського академічного університету (КАУ). Буклет для вступників в магістратуру: розворот 1, розворот 2.

КАУ -- це дослідницький університет нового типу, орієнтований на залучення студентів до найсучасніших наукових досліджень світового рівня. КАУ -- це державна наукова установа подвійного підпорядкування НАН України та МОН, яку створено розпорядженням Кабінету міністрів України шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України (ФТННЦ; 1997-2018), раніше відомого як Київське відділення МФТІ (1978-1997).

Якщо коротко, КАУ -- це:

  • найсучасніша високоякісна наукова освіта з “перших джерел”;
  • “learning by doing research" -  негайне залучення студентів до науково-дослідної роботи, що забезпечує ранній старт наукової кар’єри;
  • індивідуальний підхід до кожного студента - персональний супровід науковим керівником, якого студент може вільно обрати серед науковців, що активно працюють у провідних українських/міжнародних дослідницьких лабораторіях;
  • природня інтеграція у міжнародний дослідницький простір через спільні міжнародні проекти та систему закордонних стажувань;
  • дуальна освіта в R&D відділах наукоємних та ІТ компаній;
  • можливість поєднати роботу в академічному стартапі з роботою над магістерським проектом.

Магістратура КАУ – це можливість не лише поринути з головою у науку, але й застосувати навички інноваційної діяльності в повсякденному житті та професійній сфері. Завдяки Інноваційному центру (https://kau.org.ua/centers/innovation) – структурному підрозділу КАУ – ви отримаєте нагоду поєднати навчання з практикою у стартапі!

Підготовка магістрів КАУ, фахівців найвищої кваліфікації, здійснюється наразі за трьома спеціальностями (і відповідними освітньо-науковими програмами, що пройшли акредитацію) та шістьма спеціалізаціями на шести кафедрах при провідних інститутах НАН України:


Зацікавились? Тоді обов'язково приходьте дізнатись більше. Найперше, ми допоможемо вам обрати цікавий напрям досліджень та наукового керівника. Чи підходить вам КАУ стає зрозуміло під час фахової співбесіди. Щоб призначити час зустрічі (співбесіди) -- пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., чи телефонуйте за наведеними на сайті kau.org.ua номерами. З тими, хто проживає не в Києві, співбесіду можна провести дистанційно. Всім іногороднім студентам надаються місця у гуртожитку НАН України (див. на Google Maps)

Правила вступу до магістратури КАУ та дати вступної кампанії

Як вступити до КАУ раніше? Див. Бакалаври КАУ та Малий академічний університет.

Більш детально про КАУ на сайті kau.org.ua, на офіційній сторінці у Facebook: @academuniver, або в окремих публікаціях:

senenko siteua tyzhdenua kordyuk2 Visnyk

 

magi drop  Київський академічний університет у 2021 році оголошує набір у магістратуру за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність  Освітня програма Базові кафедри Ліцензований обсяг
104 Фізика та астрономія  Фізика та астрономія
Загальної та прикладної фізики
в Інституті фізики НАН України
 12 
Теоретичної та математичної фізики
в Інституті теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України
105 Прикладна фізика та наноматеріали  Прикладна фізика та наноматеріали
Прикладної фізики та наноматеріалів
в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України
 17 
Молекулярної фізіології та біофізики
в Інституті фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України
122 Комп’ютерні науки Комп'ютерні науки Теоретичної кібернетики та методів оптимального управління
в Інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
 15
Математики
в Інституті математики НАН України / Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

Всі деталі викладено у Правилах прийому до КАУ у 2021 році.

Програми вступних випробувань:

  • фізика (спеціальність "прикладна фізика і наноматеріали" та "фізика і астрономія");
  • біофізика (спеціальність "прикладна фізика і наноматеріали");
  • комп’ютерні науки (спеціальність "комп'ютерні науки").

Зауважте, що основним принципом КАУ є “навчання через дослідження",

що передбачає домінанту науково-дослідної роботи та індивідуальний підхід до кожного студента. Ми радимо майбутнім студентам починати з пошуку майбутньої теми досліджень і наукового керівника. Тому, з 22 червня, запрошуємо всіх зацікавлених до фахових співбесід на кафедрах КАУ, де ми зможемо  підказати вам який напрям обрати, виходячи з досвіду вашої попередньої роботи. Фахові співбесіди не є обов'язковими для вступу, але на них ви зможете краще зрозуміти особливості навчання в КАУ та перспективи своєї наукової кар'єри. Дати та формат співбесід за конкретними напрямами визначають відповідні кафедри. Якщо ви ще не визначились зі спеціальністю -- пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте +380 95 0104594. За бажанням, чи тим, хто проживає не в Києві, співбесіду можна пройти дистанційно. 

Більш детально, чому Вам варто вступати до магістратури КАУ...

Також іногороднім студентам надаються місця у нещодавно відремонтованому гуртожитку НАН України (Google Maps).

Приймальна комісія працює за адресою:

бул. Вернадського 36, Київ 03142
з понеділка до п'ятниці – з 9:00 до 17:00
тел.: 044 4229564, 044 4243025
у вихідні дні довідки за тел.: 095 0104594, 068 3535040

Копії документів можна надіслати також на адреси:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На GoogleMaps

onGmap

Кому це має бути цікаво?

Тим, хто має хист до наукових досліджень та бажання займатись наукою, але (помилково) вважає, що це бажання важко реалізувати у сучасних умовах

КАУ це:

formula KAU

RE:  Research Education – реально дослідницький університет де викладають виключно знані в світі науковці (з-поміж яких чимало наших випускників), що провадять активні дослідження на міжнародному рівні і де студенти одразу долучаються до цих досліджень.

IC:   International Cooperation – тісні міжнародні зв’язки, що, через спільні проекти, програми стажувань, міжнародні школи та доповіді запрошених науковців, роблять студентів активними учасниками змагань за вирішення найсучасніших наукових проблем і забезпечують їм рівні, у порівнянні з випускниками провідних європейських дослідницьких університетів, можливості побудови наукової кар’єри.

SD: Sustainable Development – університет який активно розвивається, з метою перетворити «відтік мізків» на «циркуляцію мізків», і хоче розвиватися з вашою допомогою. Наразі основними напрямами є: подальший розвиток міжнародних зв’язків, розбудова міждисциплінарних центрів досліджень (Центр науки про дані, Центр квантових технологій…) та відповідних освітніх програм, розвиток дуальної освіти у співпраці з провідними українськими та світовими компаніями, розвиток інноваційних проектів, популяризація науки та робота зі школярами

AC: Alumni Club – це зворотній зв’язок зі студентами та випускниками, що витікає з індивідуального підходу до кожного студента і гарантує, зокрема, довічну підтримку університетом його випускників.


Всіх зацікавлених чекаємо за адресою: Київ, бул. Вернадського 36, адміністративний корпус Інституту металофізики, к. 1401 (14-ий поверх).

Консультації за телефонами: +38 044 4243025 / 4229564 (прийом документів), +38 095 0104594 (Олександр Кордюк), +38 068 3535040 (Віталій Шадура)
та через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver