magi drop  Київський академічний університет у 2019 році оголошує набір у магістратуру за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність  Освітня програма (по кафедрам) Базовий інститут Ліцензований обсяг
104 Фізика та астрономія  Загальна та прикладна фізика Інститут фізики НАН України  12 
Теоретична та математична фізика Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України
105 Прикладна фізика та наноматеріали  Прикладна фізика і наноматеріали Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України  17 
Молекулярна фізіологія та біофізика Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України
122 Комп’ютерні науки Математичні та інформаційні технології Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України  15
Штучний інтелект та наука про дані Інститут математики НАН України / Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

Всі деталі викладено у Правилах прийому до КАУ у 2019 році, а більш стисло у Основних положеннях

Зауважте, що терміни вступу для спеціальності 122 відрізняються від інших!

Приймальна комісія працює за адресою:

бул. Вернадського 36, Київ 03142, кімната 1401 (14 поверх)
з понеділка до п'ятниці – з 9:00 до 17:00
тел.: 044 422 95 64
у вихідні дні довідки за тел.: 095 010 45 94, 068 353 50 40

Копії документів можна надіслати також на адреси:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

...цільовий набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка в 2019 році буде проведено на окрему освітню програму «Фізика (спільно з Київським академічним університетом)». Починаючи з третього курсу студенти що навчаються за цією освітньою програмою можуть за вибором спеціалізуватися з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з біофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України та з фізики та інформатики навколишнього середовища в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України. Детальніше та контакти представників кафедр див. нижче...

Київський академічний університет (КАУ) - це дослідницький університет подвійного підпорядкування НАН України та МОН (kau.org.ua), який створено розпорядженням Кабінету міністрів України шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України (ФТННЦ; 1997-2018), раніше відомого як Київське відділення МФТІ (1978-1997).

Основними структурними одиницями КАУ є кафедри при базових інститутах НАН України (освітньо-наукові підрозділи) та центри досліджень, що формуються для роботи за найсучаснішими науковими напрямами інтегрованими до Європейського дослідницького простору (див., наприклад, UKRATOP).

Основними принципами освітньої діяльності КАУ є навчання через дослідження та індивідуальний підхід. КАУ реалізує в Україні систему дуальної освіти для Національної академії наук України та провадить освітню діяльність в основному через магістратуру, аспірантуру та докторантуру.

Набір до магістратури КАУ здійснюється переважно з випускників ‘’спеціальних академічних груп‘’, що проходили посилену бакалаврську підготовку у межах цільових наборів у провідних світових університетах на замовлення НАН України. До 2016 року підготовка бакалаврів КАУ (тоді ФТННЦ) здійснювалась МФТІ, а після 2016 року --- Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ.

Бакалаврський рівень підготовки студенти цільового набору КАУ в КНУТШ проходять в спеціальних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

Індивідуальний підхід полягає у закріплені кожного студента КАУ за науковим керівником за вибраним напрямом досліджень, який здійснює супровід навчання та дослідницької роботи студента: допомагає сформувати персональний навчальний план та вибудувати план наукової кар’єри у відповідності до персональних вподобань, здібностей та особливостей розвитку світової науки. Кожному абітурієнту, що зацікавлений в успішній науковій кар’єрі та бажає вступити до КНУТШ у рамках цільового набору КАУ ми радимо якнайшвидше зареєструватись у базі абітурієнтів та студентів КАУ. Наступним кроком ми допоможемо визначитись з напрямом навчання та майбутніх досліджень та обрати факультет та освітню програму.

Наприклад, цільовий набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУТШ в 2019 році буде проведено на окрему освітню програму «Фізика (спільно з Київським академічним університетом)». Починаючи з третього курсу студенти що навчаються за цією освітньою програмою можуть за вибором спеціалізуватися з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з біофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України (Нана Володимирівна Войтенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)) та з фізики та інформатики навколишнього середовища в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України (Іван Васильович Ковалець, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

За додатковою інформацією для вступу на перший курс бакалаврату КАУ з фізичних спеціальностей звертатися до заст. директора КАУ Віталія Миколайовича Шадури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 068-3535040) та з математики до заст. директора Інституту математики НАН України Олександри Вікторівни Антонюк (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 097-9654090) або через загальну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver та www.instagram.com/phystechkau 

З 12 липня Київський академічний університет розпочинає прийом документів на перший курс магістратури на наступний навчальний рік за спеціальностями (освітніми програмами):

104 - фізика та астрономія (загальна та прикладна фізикатеоретична та математична фізика)

105 - прикладна фізика та наноматеріали (фізика металів та наноматеріалівфізичне матеріалознавствобіофізика)

122 - комп’ютерні науки (математичні та інформаційні технології, штучний інтелект та наука про дані)

Крім непересічного досвіду наукової роботи, за два роки навчання випускники КАУ отримають дипломи КАУ + сертифікований досвід міжнародного стажування + пріоритет для вступу до аспірантури КАУ.

З порядком вступу можна ознайомитись за посиланням.

Кому це має бути цікаво?

Тим, хто має хист до наукових досліджень та бажання займатись наукою, але (помилково) вважає, що це бажання важко реалізувати у сучасних умовах

КАУ це:

formula KAU

RE:  Research Education – реально дослідницький університет де викладають виключно знані в світі науковці (з-поміж яких чимало наших випускників), що провадять активні дослідження на міжнародному рівні і де студенти одразу долучаються до цих досліджень.

IC:   International Cooperation – тісні міжнародні зв’язки, що, через спільні проекти, програми стажувань, міжнародні школи та доповіді запрошених науковців, роблять студентів активними учасниками змагань за вирішення найсучасніших наукових проблем і забезпечують їм рівні, у порівнянні з випускниками провідних європейських дослідницьких університетів, можливості побудови наукової кар’єри.

SD: Sustainable Development – університет який активно розвивається, з метою перетворити «відтік мізків» на «циркуляцію мізків», і хоче розвиватися з вашою допомогою. Наразі основними напрямами є: подальший розвиток міжнародних зв’язків, розбудова міждисциплінарних центрів досліджень (Центр науки про дані, Центр квантових технологій…) та відповідних освітніх програм, розвиток дуальної освіти у співпраці з провідними українськими та світовими компаніями, розвиток інноваційних проектів, популяризація науки та робота зі школярами

AC: Alumni Club – це зворотній зв’язок зі студентами та випускниками, що витікає з індивідуального підходу до кожного студента і гарантує, зокрема, довічну підтримку університетом його випускників.


Всіх зацікавлених чекаємо за адресою: Київ, бул. Вернадського 36, адміністративний корпус Інституту металофізики, к. 1401 (14-ий поверх).

Консультації за телефонами: +38 044 4229564 (прийом документів), +38 095 0104594 (Олександр Кордюк), +38 068 3535040 (Віталій Шадура)
та через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver

КАУ повністю забезпечує підготовку фахівців і професіоналів за 7-9 рівнями Національної рамки кваліфікацій (НРК): магістрів, докторів філософії та докторів наук, на кафедрах КАУ при базових інститутах НАН України, що працюють у галузях точних та природничих наук.

Набір магістрів на кафедри проводиться згідно до результатів вступних іспитів, співбесіди та попередньої наукової роботи абітурієнтів. Програма іспитів базується на освітніх програмах за якими бакалаври КАУ, на замовлення НАН України, проходять посилену бакалаврську підготовку у межах цільових наборів у провідних світових університетах. Кандидати на магістерську програму повинні отримати ступінь бакалавра в області точних або природничих наук в українському університеті, або закордонну ступінь того ж рівня.

До складу КАУ входять спеціалізовані кафедри базових інститутів НАНУ, що працюють у галузях точних або природничих наук. Наразі до складу КАУ входять сім кафедр: 

1.   Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів (базується в Інституті металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України),
2.   Кафедра фундаментальних проблем загальної та прикладної фізики (в Інституті фізики НАН України),
3.   Кафедра прикладної фізики та матеріалознавства (в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України),
4.   Кафедра біофізики і молекулярної фізіології (в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України),
5.   Кафедра теоретичної кібернетики та методів оптимального управління (в Інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України),
6.   Кафедра теоретичної та математичної фізики (в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України),
7.   Кафедра математики (в Інституті математики НАН України).