1. Довузівська та факультативна підготовка

Долучитись до науково-освітнього процесу КАУ можна зі школи. Малий академічний університет (МАУ, спільний підрозділ КАУ та МАН), може стати першим шансом для молодих людей спробувати себе у науковій роботі та вирішити чи дійсно вони хочуть та можуть присвятити своє життя науковим дослідженням. Форми участі в МАУ можуть бути різними: Заочна школа, Науково-освітній центр, Школи та Олімпіади.

Заочна школа МАУ побудована на основі та за принципами Української заочної фізико-технічної школи (УЗФТШ), що функціонували при КВ МФТІ, а потім при ФТННЦ, з 1985 р. Заочна школа надає можливість талановитим школярам з усіх куточків України реалізувати свої здібності надаючи їм доступ до якісної фізико-математичної доуніверситетської підготовки. Прийом до заочної школи відбувається навесні кожного року за результатами виконання вступного завдання з фізики, математики та інформатики. У 2017, Заочна школа МАУ оголошує прийом на фізику та математику (за результатами вступного завдання з фізики і математики, прийом продовжено до 15 вересня).

Науково-освітній центр працює при Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України з 2001 р. та представляє очну форму факультативної освіти для школярів. Центр опікується позашкільною та позауніверситетською науковою освітою, організовує факультативне навчання школярів, проводить експериментальні олімпіади та літні й зимові школи. 


2. Бакалаврат

Бакалаврський рівень підготовки студенти КАУ проходитимуть виділеними потоками на фізичному факультеті, факультеті радіофізики електроніки та компютерних систем та механіко-математичному факультетах КНУ.

Групи бакалаврів КАУ формуються зі студентів з найвищим рейтингом, що (1) подали документи з позначкою "КАУ" до приймальних комісій відповідних факультетів КНУ, та (2) вступили на 1 курс цих факультетів за загальними правилами.

Студенти КАУ вчитимуться за спеціальними освітніми програмами та, починаючи з 1 курсу, зможуть відвідувати факультативні лекції на базових кафедрах КАУ, а з 3-го курсу розподілятимуться на базові кафедри і залучатимуться до наукових досліджень, що проводять Центри досліджень КАУ. Після закінчення бакалаврської підготовки вони отримують диплом бакалавра КНУ імені Тараса Шевченка та можливість вступити до магістратури КАУ. 


3. Магістратура, аспірантура, докторантура

КАУ повністю забезпечує підготовку фахівців і професіоналів за 7-9 рівнями Національної рамки кваліфікацій (НРК): магістрів, докторів філософії та докторів наук, на кафедрах КАУ при ключових інститутах НАН України, що працюють у галузях точних та природничих наук.
Набір магістрів на кафедри проводиться згідно до результатів вступних іспитів, співбесіди та попередньої наукової роботи абітурієнтів. Програма іспитів базується на навчальних програмах бакалаврату КАУ. Кандидати на магістерську програму повинні отримати ступінь бакалавра в області точних або природничих наук в українському університеті, або закордонну ступінь того ж рівня.
Залучення додаткових студентів до магістратури КАУ відбувається шляхом розширенна ЗФТШ на бакалаврський рівень та шляхом факультативної роботи з бакалаврами обласних університетів за науковими напрямами базових кафедр: школи-семінари, «інтенсиви», та ін.
    До складу КАУ можуть входити базові кафедри інститутів НАНУ, що працюють у галузях точних або природничих наук. При заснуванні до складу КАУ входитимуть сім базових кафедр:
1.    «Фізика новітніх матеріалів» (базується в Інституті металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України),
2.    «Фізика конденсованого стану та нелінійна оптика» (в Інституті фізики НАН України),
3.    «Фізика матеріалознавства» (в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України),
4.    «Біофізика та молекулярна біологія» (в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України),
5.    «Прикладні інформаційні технології» (в Інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України),
6.    «Теоретична та математична фізика» (в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України),
7.    «Математика» (в Інституті математики НАН України).
Фінансування дослідницької роботи аспірантів (витратні матеріали, підтримання робочого місця, комп’ютерне забезпечення, хімічні реактиви, підтримка експериментального обладнання) проводиться НАНУ згідно до норм та правил, що застосовуються для дослідницьких підрозділів Європейських університетів.
Академічні Інститути, при яких функціонують базові кафедри, несуть відповідальність за надання необхідних приміщень та обладнання для проведення дослідницької роботи аспірантів. КАУ сплачує відповідні кошти інститутам НАНУ з коштів на фінансування дослідницької роботи аспірантів, в разі іх виділення в бюджеті КАУ.
Громадяни інших країн можуть поступати до аспірантури КАУ на загальних умовах. 


КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Національної академії наук України та Міністерства освіти та науки України

тел.: +38 044 4241031, 4229564,

факс: +38 044 4243025

info@kau.org.uaphystech.kau@gmail.com

бул. Вернадського 36, Київ 03142, Україна

Долучайтесь до друзів на facebook.com/academuniver

Олександр Кордюк (фізика)
+38 095 0104594 (моб. та вайбер), +38 044 4241031

Віталій Шадура (теоретична фізика, інформатика)
+38 068 3535040 (моб. та вайбер)

Нана Войтенко (біофізика)
+38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)

Олександра Антонюк (математика)
+38 097 9654090