KAUTSNUK

Хочете отримати найкращу базову фізико-математичну освіту та досвід сучасних наукових досліджень міжнародного рівня у поєднанні з найсучаснішими комп'ютерними технологіями? Тоді долучайтесь до бакалаврів КАУ, що проходять підготовку в спеціальних академічних групах на базі фізичного, механіко-математичного факультетів та факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУТШ), відповідно до договору між НАН України та КНУТШ. Студентам, що навчаються в цих спецгрупах КАУ, на 1-3 курсах читаються факультативи з додаткових глав лінійної алгебри, диференціальної геометрії, інших розділів математики, класичної механіки, теорії поля, квантової механіки, квантової теорії поля, фізики конденсованого стану та надпровідності на відповідних кафедрах.

Особливість Вступної компанії 2019 -- спецгрупа кафедри математики КАУ (базовий інститут кафедри -- Інститут математики НАН України) на механіко-математичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченко буде формуватися при подачі документів в приймальну комісію механіко-математичного факультету. Аби стати кандидатом до групи КАУ необхідно мати не менше 192 бала з математики (ЗНО) та записатися в групу в приймальній комісії. З питань запису в цю групу звертатися до Шадури Віталія Миколайовича, заступника директора КАУ з освітньо-наукової роботи, моб. 068 353 5040.

Цільовий набір бакалаврів КАУ на фізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка в 2019 році буде проведено на окрему освітню програму «Фізика (спільно з Київським академічним університетом)». Студенти які поступили на цю освітню програму навчаються на 1-3 курсах спільно зі студентами п'ятої групи фізичного факультету, і з третього курсу можуть за вибором спеціалізуватися з теоретичної та математичної фізики в Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, з біофізики – в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України та з фізики та інформатики навколишнього середовища – в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України. При цьому, є домовленність суттєво збільшувати у цій програмі частку курсів вільного вибору, що поєднують науки про данні, штучний інтелект та їх застосування у зазначених наукових напрямах.  

Основними принципами освітньої діяльності КАУ є навчання через дослідження та індивідуальний підхід. Останній полягає у закріплені кожного студента КАУ за науковим керівником за вибраним напрямом досліджень, який здійснює супровід навчання та дослідницької роботи студента: допомагає сформувати персональний навчальний план та вибудувати план наукової кар’єри у відповідності до персональних вподобань, здібностей та особливостей розвитку світової науки.

КАУ було створено у 2016 році  при реформуванні Фізико-технічного навчально-наукового центру (ФТННЦ) НАН України, відомого раніше як Київське відділення МФТІ, що здійснював підготовку українських науковців за "системою фізтеху" з 1978 року. До 2016 року підготовка бакалаврів ФТННЦ здійснювалась МФТІ, а після 2016 року бакалаври КАУ готуються Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

"Система фізтеху" - це одна з найефективніших реалізацій ідеї дослідницького університету, що базується на поєднанні високоякісної освіти з індивідуальним залученням студентів на ранніх стадіях їхнього навчання до науково-дослідної та інноваційної діяльності в "базових" наукових установах (найвідоміші приклади: Caltech та MIT у США, EPFL та ETH у Швейцарії).

Кожному абітурієнту, що зацікавлений в успішній науковій кар’єрі та бажає вступити до КНУТШ у рамках цільового набору КАУ ми радимо якнайшвидше зареєструватись у базі абітурієнтів та студентів КАУ. Наступним кроком ми допоможемо визначитись з напрямом навчання та майбутніх досліджень та обрати факультет та освітню програму. Подальший набір до магістратури КАУ здійснюється переважно за персональними запрошеннями та з випускників спеціальних академічних груп. 

За додатковою інформацією для вступу на перший курс бакалаврату КНУШТ до спеціальних академічних груп КАУ з фізичних спеціальностей звертатися до заст. директора КАУ з освітньо-наукової роботи Віталія Миколайовича Шадури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 068-3535040), з математики до заст. директора Інституту математики НАН України Олександри Вікторівни Антонюк (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 097-9654090), з біофізики до Нани Володимирівни Войтенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 044 2562049, +38 050 3532434 (моб. та вайбер)) та з фізики та інформатики навколишнього середовища до Івана Васильовича Ковальця, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через загальну електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver та www.instagram.com/phystechkau 

Якщо ви бачите в Науці своє покликання, чи просто думали колись про наукову кар’єру, або ще не думали, але любите вирішувати цікаві фундаментальні чи прикладні задачі -- тоді вам варто не гаяти часу, а вступати до Київського академічного університету (КАУ).

КАУ -- це дослідницький університет нового типу орієнтований на залучення студентів до найсучасніших наукових досліджень світового рівня. КАУ -- це державна наукова установа подвійного підпорядкування НАН України та МОН, яку створено розпорядженням Кабінету міністрів України шляхом реорганізації Фізико-технічного навчально-наукового центру НАН України (ФТННЦ; 1997-2018), раніше відомого як Київське відділення МФТІ (1978-1997).

Якщо коротко, КАУ -- це:

  • найсучасніша високоякісна наукова освіта з “перших джерел”;
  • “learning by doing research" -  негайне залучення студентів до науково-дослідної роботи, що забезпечує ранній старт наукової кар’єри;
  • індивідуальний підхід до кожного студента - персональний супровід науковим керівником, якого студент може вільно обрати серед науковців, що активно працюють у провідних українських/міжнародних дослідницьких лабораторіях;
  • природня інтеграція у міжнародний дослідницький простір через спільні міжнародні проекти та систему закордонних стажувань;
  • дуальна освіта в R&D відділах наукоємних та ІТ компаній.

Підготовка магістрів КАУ, фахівців найвищої кваліфікації, здійснюється наразі за трьома спеціальностями (і відповідними освітньо-науковими програмами, що пройшли акредитацію) та шістьма спеціалізаціями на шести кафедрах при провідних інститутах НАН України:

Зацікавилиь? Тоді обов'язково приходьте дізнатись більше. Найперше, ми допоможемо вам обрати цікавий напрям досліджень та наукового керівника. Чи підходить вам КАУ та чи будете ви зараховані, у більшості випадків стає зрозуміло під час фахової співбесіди. Щоб призначити час зустрічі (співбесіди) пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи дзвоніть за телефонами, що наведені на сайті kau.org.ua. Для тих хто проживає не в Києві співбесіду можна проводити дистанційно. Всім іногороднім студентам надаються місця у гуртожитку НАН України (див. на Google Maps)

Про правила вступу до магістратури КАУ та дати вступної кампанії у 2019 році дивіться тут: https://kau.org.ua/education/vstup2019 

Як вступити до КАУ раніше? Див. Бакалаври КАУ та Малий академічний університет.

Більш детально про КАУ на сайті kau.org.ua, на офіційній сторінці у Facebook: @academuniver, або в окремих публікаціях:

senenko siteua tyzhdenua kordyuk2 Visnyk

 

magi drop  Київський академічний університет у 2019 році оголошує набір у магістратуру за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Спеціальність  Освітня програма (по кафедрам) Базовий інститут Ліцензований обсяг
104 Фізика та астрономія  Загальна та прикладна фізика Інститут фізики НАН України  12 
Теоретична та математична фізика Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України
105 Прикладна фізика та наноматеріали  Прикладна фізика та наноматеріали Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України  17 
Молекулярна фізіологія та біофізика Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України
122 Комп’ютерні науки Математичні та інформаційні технології Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України  15
Штучний інтелект та наука про дані Інститут математики НАН України / Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

Всі деталі викладено у Правилах прийому до КАУ у 2019 році, а більш стисло у Основних положеннях 

Прийом заяв та документів

для спеціальності 122: з 17.06 до 23.07
для спеціальностей 104 та 105: з 10.07 до 31.07

Під час подання заяви в паперовій формі вступник особисто пред'являє оригінали та подає копії:

  • документа, що посвідчує особу;
  • військово-облікового документа для військовозобов'язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ і додаток до нього;
  • документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі (для спеціальності 122: копію листка-запрошення, що видається після реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Розклад проведення вступних іспитів у 2019 році  

Для спеціальності 122:

02.07 – Єдиний вступний іспит з іноземної мови.

23.07, 10:00 – Додатковий вступний іспит зі спеціалізації «Штучний інтелект та наука про дані»  (Інститут математики, вул. Терещенківська 3,  ауд. 208)

24.07, 10:00 – Додатковий вступний іспит зі спеціалізації «Математичні та інформаційні технології» (Інститут кібернетики ім. М.В.Глушкова, пр. Академіка Глушкова 40, 1 корпус, ауд. 801)

25.07, 10:00 – Вступний іспит зі спеціалізації «Штучний інтелект та наука про дані»  (Інститут математики, вул. Терещенківська 3, ауд. 208)

26.07, 10:00 – Вступний іспит зі спеціалізації «Математичні та інформаційні технології»  (Інститут кібернетики ім. М.В.Глушкова, пр. Академіка Глушкова 40, 1 корпус, ауд. 801)

Список зарахованих за спеціальністю 122
  

Для спеціальностей 104 та 105:

02.08, 10:00 – Додатковий вступний іспит з Фізики* (Інститут металофізики, бул. Вернадського 36, ауд. 308 лаб. корпусу).

02.08, 10:00 – Додатковий вступний іспит з Біофізики** (Інститут фізіології, вул. Богомольця 4, ауд. 214 висотного корпусу).

І-ий потік  здає фаховий екзамен з фізики:
05.08, 10:00 – Фізика*  (Інститут металофізики, бул. Вернадського 36, ауд. 308 лаб. корпусу) 
 
ІІ-ий потік  здає фаховий екзамен з фізики:
05.08, 14:00 – Фізика*  (Інститут металофізики, бул. Вернадського 36, ауд. 308 лаб. корпусу) 

05.08, 10:00 – Біофізика** (Інститут фізіології, вул. Богомольця 4, ауд. 214 висотного корпусу).

09.08, 10:00 – Англійська (Інститут металофізики, бул. Вернадського 36, ауд. 308 лаб. корпусу)  

* Іспити з Фізиики складаються для спеціалізацій «Прикладна фізика та наноматеріали» (105 спеціальність) та «Загальна та прикладна фізика» (104) та «Теоретична та математична фізика» (104), для запису на І-ий або ІІ-ий потоки необхідно  написати листа на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

** Іспити з Біофізики складаються для спеціалізації «Молекулярна фізіологія та біофізика» (105 спеціальність) 

Список рекомендованих до зарахування за спеціальностями 104 та 105

 

Зауважте, що основним принципом КАУ є “навчання через дослідження",

що передбачає домінанту науково-дослідної роботи та індивідуальний підхід до кожного студента. Тому, з 24 червня, ми запрошуємо всіх зацікавлених до фахових співбесід на кафедрах КАУ, результати яких, у більшості випадків, можуть бути зараховані як достроковий фаховий іспит. Щоб призначити час співбесіди пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи дзвоніть за телефонами, що наведені на сайті kau.org.ua. Для тих хто проживає не в Києві співбесіду можна проводити дистанційно. Фахові співбесіди не є обов'язковими для вступу, але на них ви зможете також дізнатись про особливості навчання в КАУ та перспективи своєї наукової кар'єри.

Більш детально, чому Вам варто вступати до магістрарутри КАУ, можна дізнатись тут: https://kau.org.ua/education/master

Всім іногороднім студентам надаються місця у недавно відремонтованому гуртожитку НАН України (див. на Google Maps).
 
 

Приймальна комісія працює за адресою:

бул. Вернадського 36, Київ 03142, кімната 1401 (14 поверх)
з понеділка до п'ятниці – з 9:00 до 17:00
тел.: 044 4243025, 044 4229564
у вихідні дні довідки за тел.: 095 0104594, 068 3535040

Копії документів можна надіслати також на адреси:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На GoogleMaps

onGmap

Кому це має бути цікаво?

Тим, хто має хист до наукових досліджень та бажання займатись наукою, але (помилково) вважає, що це бажання важко реалізувати у сучасних умовах

КАУ це:

formula KAU

RE:  Research Education – реально дослідницький університет де викладають виключно знані в світі науковці (з-поміж яких чимало наших випускників), що провадять активні дослідження на міжнародному рівні і де студенти одразу долучаються до цих досліджень.

IC:   International Cooperation – тісні міжнародні зв’язки, що, через спільні проекти, програми стажувань, міжнародні школи та доповіді запрошених науковців, роблять студентів активними учасниками змагань за вирішення найсучасніших наукових проблем і забезпечують їм рівні, у порівнянні з випускниками провідних європейських дослідницьких університетів, можливості побудови наукової кар’єри.

SD: Sustainable Development – університет який активно розвивається, з метою перетворити «відтік мізків» на «циркуляцію мізків», і хоче розвиватися з вашою допомогою. Наразі основними напрямами є: подальший розвиток міжнародних зв’язків, розбудова міждисциплінарних центрів досліджень (Центр науки про дані, Центр квантових технологій…) та відповідних освітніх програм, розвиток дуальної освіти у співпраці з провідними українськими та світовими компаніями, розвиток інноваційних проектів, популяризація науки та робота зі школярами

AC: Alumni Club – це зворотній зв’язок зі студентами та випускниками, що витікає з індивідуального підходу до кожного студента і гарантує, зокрема, довічну підтримку університетом його випускників.


Всіх зацікавлених чекаємо за адресою: Київ, бул. Вернадського 36, адміністративний корпус Інституту металофізики, к. 1401 (14-ий поверх).

Консультації за телефонами: +38 044 4243025 / 4229564 (прийом документів), +38 095 0104594 (Олександр Кордюк), +38 068 3535040 (Віталій Шадура)
та через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Долучайтесь до друзів КАУ на facebook.com/academuniver