depmath2022День відкритих дверей кафедри математики 2022 - 2 серпня о 12:00

Запрошуємо познайомитись із співробітниками та студентами кафедри, потенційними науковими керівниками та викладачами 2-го серпня о 12:00.

 

Зустріч відбудеться онлайн, за допомогою платформи BigBlueButton (https://bbb.imath.kiev.ua/b/vas-cqw-ajy-pit).

Запланована онлайн-зустріч має на меті надати Вам якомога більше інформації про спеціальності кафедри, освітні програми, саме від людей, які Вас навчатимуть. Ви матимете змогу познайомитися з нами та отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавитимуть. Окрім важливих процедурних питань залюбки будемо раді відповісти на всі Ваші питання: А чому саме навчають на цій спеціальності? Які предмети? Де я проходитиму практику? Де і з ким я зможу працювати? Які перспективи подальшого навчання та працевлаштування? …

З будь-яких питань - пишіть на адресу кафедри imath[at]kau.edu.ua


Запис Дня відкритих дверей кафедри


Пропозиції тем магістерських робіт

111 Математика

122 Комп'ютерні науки


Освітньо-наукова програма

111 Математика

122 Комп’ютерні науки


Програма вступного іспиту

111 Математика

122 Комп’ютерні науки


Правила вступу на магістратуру


Вступ на магістратуру


Контактний e-mail

Вікторія Валеріївна

imath[at]kau.edu.ua


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022-2023


tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше