Open Day

Шановні вступники! Наші майбутні студенти!

Київський академічний університет мріє відчинити свої двері студентам зацікавленим в науці! І це обов'язково станеться в цьому році. А наразі запрошуємо Вас на тиждень ДНІВ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН з використанням сервісу Zoom! (для кожної кафедри  День відкритих дверей буде проходити за новим посиланням в Zoom, тому просимо зареєструватись за посиланням, щоб отримати лист запрошення). 

Ви матимете змогу познайомитися з кафедрами КАУ та отримати відповіді на всі питання, які Вас цікавитимуть. Окрім важливих процедурних питань залюбки будемо раді відповісти на  питання: а чому саме навчають на цій спеціальності? Які предмети? Де я проходитиму практику? Де і з ким я зможу працювати?

Ці заплановані онлайн-зустрічі мають на меті надати Вам якомога більше інформації про спеціальність, освітню програму, саме від людей, які Вас навчатимуть.

Старт вже 8 липня о 11-00. Спочатку ви можете дізнатись про Кафедру математики та 122 спеціальність “Комп’ютерні науки” (програма).

9 липня о 14-00 почнеться День відкритих дверей  Кафедри теоретичної та математичної фізики  і   Кафедри фундаментальних проблем загальної та прикладної фізики, де навчаються магістри за 104 спеціальністю “Фізика та астрономія” (програма).

Будемо раді Вас бачити на дні відкритих дверей, а в подальшому на лавах нашого університету.


vebinar1


Пропозиції тем магістерських робіт 2020


Eduportal


Дисципліни за вибором


Правила вступу на магістратуру


Вступ на магістратуру


Програма вступного іспиту


Програма додаткового вступного іспиту

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше