Теми магістреських робіт:

  1. Моделювання оцінок параметрів у моделях регресії з похибками у змінних.
  2. Індекси якості кластеризації для даних різної структури.
  3. Інструменти розвідувального аналізу даних із використанням мови Python.
  4. Оптимізація міської інфраструктури за допомогою геоінформаційних систем.

KDSS 2022

За ініціативою студентів Кафедри математики Київського академічного університету 12-13 березня 2022 вже вчетверте відбудеться KAU Data Science School  та об’єднає ще більшу кількість крутих спікерів, теорії, найголовніше – практичних занять з реальними кейсами!  Детальніше про захід


DSS button 2021

За ініціативою студентів Кафедри математики Київського академічного університету з 20 лютого 2021 відбудеться ряд лекцій, присвячених науці про дані - KAU Data Science School-2021. 
Детальніше про захід


tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Факультативи та семінари кафедри математики у 2 семестрі 2020-2021 н.р.


Абітурієнтам 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше