Теми магістреських робіт:

1. Хмарні технології моніторингу реального використання землі. (В рамках роботи пропонується розробити технологію моніторингу використання землі на основі методів машинного навчання та відкритих супутникових даних високого розрізнення в межах проєкту GEO-Amazon Earth observation cloud credits programme. Для ефективної роботи, забезпечення швидкодії та безперешкодного доступу до вже оброблених супутникових даних дана технологія буде інтегруватись в хмарну платформу Amazon Web Service)

2. Хмарні технології Google для екологічного моніторингу. (В межах написання роботи пропонується розробити методологію моніторингу стану довкілля на основі супутникових даних із відкритих джерел, що виконується в рамках Європейського проєкту ERA-Planet GEOEssential. Враховуючи великі об'єми супутникових даних, які необхідні для розв'язання даної задачі, використання хмарної платформи Google Earth Engine є одним із найефективніших рішень для отримання результатів)


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022-2023


tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше