Теми магістреських робіт:

1. Хмарні технології моніторингу реального використання землі. (В рамках роботи пропонується розробити технологію моніторингу використання землі на основі методів машинного навчання та відкритих супутникових даних високого розрізнення в межах проєкту GEO-Amazon Earth observation cloud credits programme. Для ефективної роботи, забезпечення швидкодії та безперешкодного доступу до вже оброблених супутникових даних дана технологія буде інтегруватись в хмарну платформу Amazon Web Service)

2. Хмарні технології Google для екологічного моніторингу. (В межах написання роботи пропонується розробити методологію моніторингу стану довкілля на основі супутникових даних із відкритих джерел, що виконується в рамках Європейського проєкту ERA-Planet GEOEssential. Враховуючи великі об'єми супутникових даних, які необхідні для розв'язання даної задачі, використання хмарної платформи Google Earth Engine є одним із найефективніших рішень для отримання результатів)

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше