Теми магістреських робіт:

1. Методи глибинного навчання для задач розумного міста та села. (Дипломна робота в рамках Європейського проєкту ERA-Planet SMURBS на тему використання штучного інтелекту та глибинного навчання для потреб сталого розвитку міст та сіл)

2. Класифікація земного покриву на основі Big Data. (Дипломна робота в рамках проєкту ERA-Planet GEOEssential та Amazon-GEO Grant “Methodology for SDGs indicators assessment” на тему використання підходів Big Data та машинного навчання для розробки методології класифікації земного покрову на основі різнорідних супутникових та геопросторових даних з імплементацією в хмарну платформу Amazon Web Service)

3. Моніторинг цілей сталого розвитку на основі хмарних технологій AWS. (Дипломна робота виконується в рамках проєкту Amazon-GEO Grant. Пропонується розробити інформаційну систему на базі хмарної платформи Amazon Web Services (Open Data Cube), яка буде включати в себе основні методики глибинного навчання, аналізу супутникових даних для розрахунку індексів цілей сталого розвитку з використанням відкритих джерел даних)


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022-2023


tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше