imath120 вересня 2019, День відкритих дверей на Кафедрі математики КАУ, ауд. 305. Початок о 16:00

Місце: Інститут математики НАН України, вул. Терещенківська, 3

Вступне слово директора Інституту математики НАН України, акад. НАН України Анатолія Михайловича Самойленка

Заплановані 15хв. доповіді:

"Непрості задачі теорії простих чисел" - Косяк Олександр Володимирович, д.ф.-м.н., провідний науковий співробітник Відділу нелінійного аналізу ІМ НАНУ (відео)

"Деякі  задачі теорії апроксимації та їх застосування" - Шидліч Андрій Любомирович, д.ф.-м.н., старший науковий співробітник Відділу теорії фукнцій ІМ НАНУ (відео)

"Дробове числення та його фізична мотивація" - Кочубей Анатолій Наумович, чл.-кор. НАН України,  зав. Відділу нелінійного аналізу ІМ НАНУ (відео)

"Функції на поверхнях" - Максименко Сергій Іванович, чл.-кор. НАН України, зав. Лабораторії топології Відділу алгебри і топології ІМ НАНУ (відео)

"Сучасна математична фізика" - Бойко Вячеслав Миколайович, д.ф.-м.н., старший науковий співробітник Відділу математичної фізики ІМ НАНУ (відео)

"Що і навіщо роблять у сучасній теорії випадкових процесів" - Дороговцев Андрій Анатолійович, д.ф.-м.н., зав. Відділу теорії випадкових процесів (відео)

та ін.


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022 (реєстрація)

tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше