Сучасна молодь не тільки цікавиться, а й цілком успішно розвиває українську науку. Нещодавно був дуже насичений тиждень для поціновувачів математики.

  • Європейська математична олімпіада для дівчат вперше відбулась у Києві. Українки мали одні з найліпших результатів. Детальніше 
  • Візит пані Синді Лоренс, директорки нью-йоркського музею математики. Детальніше 

main logoВже відбулося кілька заходів, а ще більше чекає на нас. Зовсім скоро відбудеться зустріч "Жінки в математиці: історія та перспективи". В першій частині заходу учасники послухають розповіді про видатних жінок, а у другій - зустрінуться і зможуть особисто поспілкуватися з сучасними творцями історії.

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше