Від 7 до 13 квітня 2019 року в Києві вперше відбувалася Європейська математична олімпіада для дівчат European Girl’s Mathematical Olympiad (EGMO). Захід пройшов під патронатом Міністерства освіти і науки України за сприяння Малої академії наук (МАН). Окрім учасників із Європи, до змагань також долучилися представники США, Японії, Мексики, Австралії, Канади, Чилі, Бразилії, Саудівської Аравії, Індії та ін.
Цього року в олімпіаді взяли участь одразу дві українські команди. До їхнього складу ввійшли: Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук, Влада Петрусенко, а також Аліса Баклан, Маргарита Баклан, Роксолана Іванчук і Ольга Жур. 
Приємно відзначити, що українська команда, до складу якої ввійшли Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук і Влада Петрусенко, посіла в цих змаганнях почесне перше місце серед усіх європейських команд, із чим ми наших дівчат щиро вітаємо!
Нагородження переможниць відбулося 12 квітня 2019 року в Українському домі.
Золоті медалі переможцям вручали Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич і Олександр Володимирович Співаковський, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Срібних призерів привітали і вручили їм медалі заступниця директора з наукової роботи Інституту математики НАН України Олександра Вікторівна Антонюк і проректор із науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Анатолійович Бугров. Бронзові нагороди учасниці отримали з рук заступника декана з навчальної роботи механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Оксани Омелянівни Безущак і першого заступника Міністра освіти і науки України Павла Кузьмовича Хобзея.
Сердечно вітаємо наших дівчат і зичимо їм подальших успіхів!

EUO1 EUO2 EUO3 EUO4 EUO5 EUO11 EUO6 EUO7 EUO8 EUO9 EUO10 EUO12

https://mon.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-vpershe-startuvala-yevropejska-olimpiada-z-matematiki-dlya-divchat-na-yiyi-provedennya-uryad-vidiliv-56-mln-griven