Від 7 до 13 квітня 2019 року в Києві вперше відбувалася Європейська математична олімпіада для дівчат European Girl’s Mathematical Olympiad (EGMO). Захід пройшов під патронатом Міністерства освіти і науки України за сприяння Малої академії наук (МАН). Окрім учасників із Європи, до змагань також долучилися представники США, Японії, Мексики, Австралії, Канади, Чилі, Бразилії, Саудівської Аравії, Індії та ін.
Цього року в олімпіаді взяли участь одразу дві українські команди. До їхнього складу ввійшли: Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук, Влада Петрусенко, а також Аліса Баклан, Маргарита Баклан, Роксолана Іванчук і Ольга Жур. 
Приємно відзначити, що українська команда, до складу якої ввійшли Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук і Влада Петрусенко, посіла в цих змаганнях почесне перше місце серед усіх європейських команд, із чим ми наших дівчат щиро вітаємо!
Нагородження переможниць відбулося 12 квітня 2019 року в Українському домі.
Золоті медалі переможцям вручали Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич і Олександр Володимирович Співаковський, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Срібних призерів привітали і вручили їм медалі заступниця директора з наукової роботи Інституту математики НАН України Олександра Вікторівна Антонюк і проректор із науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Анатолійович Бугров. Бронзові нагороди учасниці отримали з рук заступника декана з навчальної роботи механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Оксани Омелянівни Безущак і першого заступника Міністра освіти і науки України Павла Кузьмовича Хобзея.
Сердечно вітаємо наших дівчат і зичимо їм подальших успіхів!

EUO1 EUO2 EUO3 EUO4 EUO5 EUO11 EUO6 EUO7 EUO8 EUO9 EUO10 EUO12

https://mon.gov.ua/ua/news/v-ukrayini-vpershe-startuvala-yevropejska-olimpiada-z-matematiki-dlya-divchat-na-yiyi-provedennya-uryad-vidiliv-56-mln-griven


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022 (реєстрація)

tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше