Innovation center header ukr light short

Семінари Центру дослідження даних проходять щосереди в Інституті математики НАН України.

 

2 грудня 2021 о 18:00 в дистанційному режимі відбудеться черговий робочий семінар "Центру дослідження даних"


Доповідач: Стецюк П.І., Савицький В.В.


Тема: “ПРО ПОШУК ДЕФЕКТІВ В РЕГУЛЯРНИХ 3D-СТРУКТУРАХ”


Анотація:
Розглядаються оптимізаційні задачі для знаходження найкращих в Lp-нормі параметрів регулярних 3D-структур і методи їх розв'язання. Показано, що при відновленні параметрів 3D-структур з дефектами метод найменших модулів більш стійкий, ніж метод найменших квадратів. Наведено результати обчислювальних експериментів для програмних реалізацій методів на основі r-алгоритму Шора.

Посилання на zoom конференцію
Початок о 18:00


Детальніше про попередні семінари за посиланням


KAU DSS meetUp 750x422Команда Київського академічного університету з 15 по 19 жовтня 2018 року на базі Кафедри математики КАУ при Інституті математики НАН України проводила KAU Data Science School 2018 про те, що являють собою Data Science та Machine Learning аби дати можливість ознайомитися студентам та молодим дослідникам, які цікавляться цією тематикою, ознайомитися із основним задачами та особливостями роботи у цих науках, отримати загальну картину із методів та спробувати застосувати їх на практиці. 


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022 (реєстрація)

tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше