ML 114 грудня 2018 о 17:00 в Інституті математики НАН України відбудеться семінар "Математичні методи у застосуваннях до комп'ютерних наук та штучного інтелекту"

Цей семінар буде особливим, оскільки на ньому будуть виступати два доповідачі, один із яких представлятиме академічну науку, а інший - україснький малий та середній бізнес. Тема семінару буде стосуватися Математичної теорії ігор, а також можливостей координації зусиль та співпраці між наукою та бізнесом.

Доповідач: Ігнатенко Олексій, ст.н.с., Інституту програмних систем НАН України
Тема: "Головні математичні ідеї теорії ігор і їх застосування"

Доповідь буде присвячена огляду основних підходів, які дають можливіть на основі теорії ігор будувати корисні і потужні моделі, що мають застосування у реальному житті. Будь згадані такі теми: мінімакс, рівновага неша, комбінаторні ігри і зворотня індукція, еволюційні ігри та механізм дизайн.

Доповідач: Борисенко Олександр, Керівник видавництва настільних ігор FEELINDIGO

Доповідь: "Математика у настільних іграх. Можливості"

Ідея цієї доповіді полягає в постановці питання про можливість співпраці між математиками з видавцями настільних ігор. Стратегічна місія можливої співпраці - це розвиток суспільства за допомоги інтеграції математики у дозвілля громадян через тактичну місію - популяризацію математики та популяризацію настільних ігор.

Місце проведення: Інститут математики НАН України (вул. Терещенківська, 3, ауд. 208)

 


🔊 Абітурієнтам 2022

Факультативи 2022-2023


tel MaksimenkoТелеграм канал присвячений курсам які читались в рамках КАУ починаючи з жовтня 2019 року.

Ютуб канал на якому розміщено багато відеозаписів виступів на математичних конференціях, семінарах, а також біля десяти курсів відео-лекцій з різних розділів математики, зокрема з машинного навчання, загальної та алгебраїчної топології, диференціальної геометрії та теорії груп.


tel math🔸 Математичні семінари 🔹

Студенти кафедри математики створили Telegram-канал для розповсюдження інформації про математичні гуртки / курси лекцій тощо. Ти студент? Аспірант? Або просто хочеш дізнатися чогось нового? Ми раді запросити тебе до нас і тримати в курсі останніх подій.

Приєднуйся: https://t.me/math_sem


Відеолекції курсів 2022


Архів новин Кафедри математики КАУ


 

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше