У нас час все більшою проблемою стає обробка великих масивів даних (Bigdata) і для вирішення цієї проблеми створюються все нові алгоритмічні та програмні рішення. Однією з найбільш поширених на сьогодні платформ для обчислення та обробки великої кількості даних є Apache Hadoop. 
У даній курсовій роботі буде розглянуто основні особливості платформи Hadoop та створено проект на її основі, що дозволить виявляти латентні зв’язки між термінами на основі матриці суміжностей та її візуалізація у вигляді графу.
Результатом роботи є система на платформі ApacheHadoop, яка дозволяє будувати матрицю суміжностей та граф відповідно до заданого запиту.

ЯблокоУ вересні 2019 продовжив роботу Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше