Виконання роботи передбачає аналіз даних секвенування нового покоління та застосування методів машинного навчання для вивчення різноманіття спільнот мікроорганізмів присутніх на поверхнях об'єктів у міському середовищі (поручні у міському транспорті, сидіння пасажирів тощо). Робота вимагає розвинених навичок програмування та роботи з операційними системами linux/unix, а також розуміння статистики й лінійної алгебри. Базові знання молекулярної біології вітаються, але не є необхідними і можуть бути накопичені під час виконання роботи. Для обробки і аналізу даних планується використання грід та хмарних обчислень.

 

ЯблокоУ вересні 2019 продовжив роботу Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше