ML 1

14 грудня 2018 о 17:00 в Інституті математики НАН України відбудеться семінар "Математичні методи у застосуваннях до комп'ютерних наук та штучного інтелекту"

Цей семінар буде особливим, оскільки на ньому будуть виступати два доповідачі, один із яких представлятиме академічну науку, а інший - україснький малий та середній бізнес. Тема семінару буде стосуватися Математичної теорії ігор, а також можливостей координації зусиль та співпраці між наукою та бізнесом.

Доповідач: Ігнатенко Олексій, ст.н.с., Інституту програмних систем НАН України
Тема: "Головні математичні ідеї теорії ігор і їх застосування"

Доповідь буде присвячена огляду основних підходів, які дають можливіть на основі теорії ігор будувати корисні і потужні моделі, що мають застосування у реальному житті. Будь згадані такі теми: мінімакс, рівновага неша, комбінаторні ігри і зворотня індукція, еволюційні ігри та механізм дизайн.

Доповідач: Борисенко Олександр, Керівник видавництва настільних ігор FEELINDIGO
Тема: "Математика у настільних іграх. Можливості"

Ідея цієї доповіді полягає в постановці питання про можливість співпраці між математиками з видавцями настільних ігор. Стратегічна місія можливої співпраці - це розвиток суспільства за допомоги інтеграції математики у дозвілля громадян через тактичну місію - популяризацію математики та популяризацію настільних ігор.

Доповідач:Терлецька Катерина, ст.н.с., Інституту проблем математичних машин і систем НАН України

ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше