logoI14M KAUйй700x400Якщо Вам подобається математика, то не потрібно шукати можливості навчання закордоном. Отримавши повну освіту в Київському Академічному Університеті, Ви набудете важливі навички для роботи за бажаною спеціальністю і легко знайдете роботу за фахом.

Викладачі Кафедри математики КАУ зроблять все можливе, щоб Ваші знання в обраній галузі були сучасними і повними. Однак, саме від Вас залежить їх вдале застосування для розв’язування численних проблем, які в тому числі постають в математиці в процесі її розвитку.


ML 1У 2019 році кафедра математики КАУ при Інституті математики НАН України почала підготовку магістрів за спеціальністю 122 - Комп'ютерні науки за Освітньо-науковою програмою "Штучний інтелект та наука про дані" (також для цієї програми базовими академічними інститутами є Інститут космічних досліджень та Інститут проблем математичних машин і систем)

Крім того, Кафедра математики пропонує додаткові факультативні курсі для студентів бакалаврату (1-4 рік навчання) з математики. Ці додаткові факультативні курси можуть відвідувати студенти усіх університетів м. Києва.

Розклад занять Кафедри математики:

Магістратура-122 (1 рік навчання)

Спецкурси КАУ для бакалавріату Зареєструватися: за посиланням

Загальний перелік дисциплін за вибором на Кафедрі математики

Теми магістерських проектів Кафедри математики


ЯблокоЗ березня 2019 працює Гурток із фізики для школярів, організований студентами Фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевчента. Гурток працює для учнів 7-9 класів.
Детальніше

"Жінки в математиці" - захід, головними цілями якого є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками. 
Де?Інститут математики НАН України 
Коли? - 20 квітня 2019 року 
Детальніше