В даний момент на кафедру біомедицини та нейронаук можна вступити на навчання за другим (магістерським) рівнем освіти на освітньо-наукову програму "Молекулярна фізіологія та біофізика" в межах спеціальності 091 - біологія. Є можливість навчатися як за кошти держбюджету, так і за кошти фізичних або юридичних осіб. Як навчаються наші студенти.

Вимоги до вступників

  • наявність українського громадянства
  • наявність освітнього рівня "бакалавр", підтвердженого документом про освіту
  • успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови - в 2022 році скасовано через воєнний стан
  • успішне складання фахового вступного випробування з біофізики - програма випробування

Переваги при вступі

Якщо на момент вступу ви маєте опубліковані наукові статті, доповіді на конференціях чи патенти, або якщо ви є призером студентських олімпіад чи конкурсів наукових проектів, то цю інформацію необхідно включити в мотиваційний лист, що дасть вам перевагу в конкурсі вступників при однаковій кількості балів за фахове вступне випробування та однаковій пріоритетності заяви. Детальніше про порядок вступу до магістратури.

Як підготуватися

Перш, ніж подавати заяву на вступ, рекомендуємо:

Подивіться також наші останні науково-популярні лекції:

Мозок: краса та таємниця

Совість ≠ свідомість: еволюційні підвалини моралі

Велика кількість сучасних наукових, науково-популярних та методичних лекцій співробітників кафедри та їх українських і закордонних колег (прочитані як українською так і англійською мовами) представлені на нашому Youtube каналі - Neurotwin BIPH

Всі лекції Тижня мозку в Україні на Youtube