І. Learning by Doing Research Internationally

КАУ пропонує студентам з зарубіжних університетів освітньо-наукові програми для підготовки магістрів з фундаментальної і прикладної фізики та математики, біофізики та молекулярної фізіології, біології. Навчання проходить на кафедрах які розташовані при провідних наукових установах НАН України. Студенти багато часу проводять в наукових лабораторіях цих інститутів, де виконують свої наукові проекти під керівництвом провідних вчених. В КАУ працюють шість кафедр при інститутах НАН України:

  • Кафедра біофізики і молекулярної фізіології при Інституті фізіології ім.О.О. Богомольця

(https://kau.org.ua/deps/biph)

  • Кафедра прикладної фізики та наноматеріалів при Інституті металофізики ім. В.Г.Курдюмова
  • Кафедра теоретичної кібернетики та методів оптимального управління при Інституті кібернетики.
  • Кафедра фундаментальних проблем загальної та прикладної фізики при Інституті фізики.
  • Кафедра математики при Інституті математики.
  • Кафедра теоретичної та математичної фізики при Інституті теоретичної фізики ім М.М.Боголюбова.

ІІ. Від університету до підприємства

IT KAU S

Ми залучаємо до КАУ найкращі таланти, а університет не лише залучає їх до цікавих наукових досліджень, а й вводить у реальний світ інноваційної діяльності в наукових інститутах та наукоємних підприємствах.

З цією метою при КАУ створено Інноваційний центр, який зараз плідно працює над   створенням наукового парку Академ.Сіті – майданчика, який об’єднує провідних вчених, підприємців та експертів з метою залучення у бізнес-процеси наукової спільноти та академічної інфраструктури, а також сприяє подальшій комерціалізації інноваційної діяльності. Резиденти Академ.Сіті – це стартапи, малі та середні підприємства, які працюють у сферах матеріалознавства, систем обробки даних, біотехнологій, енергетики, екології, металообробки та ін.

Статус резидента Академ.Сіті дозволяє стартапам та компаніям увійти в професійну та наукову спільноту, отримати експертну підтримку для їхнього подальшого розвитку, просування та комерціалізації.

Тут інтегруються дослідження та розробки в R&D відділах підприємств, університетські дослідження та дослідження студентів. Ми йдемо разом і наполегливо працюємо задля своїх мрій.

ІІІ. Міжнародні змагання з робототехніки

У Київському академічному університеті 11 грудня з 14-30 до 17-00 відбудуться змагання з робототехники для школярів -- Українська секція XI-тих змагань Всекитайського руху з робототехніки у Шанхаї (The 11th National China Sports Robot Movement and United Robots Elite Challenge, Ukraine Division). Це популярне і авторитетне змагання, у якому беруть участь юні китайські таланти, що займаються робототехнікою. З України примуть участь 4 команди, представники яких неодноразово приймали участь та були призерами міжнародних змагань з робототехники.

У рамках змагання робот кожної команди має з дотриманням спеціальних правил транспортувати кубики конструктора з точки А у точку Б, зробивши це максимально швидко і ефективно. Українська частина змагання транслюватиметься онлайн. Українські команди змагатимуться між собою та у рамках загального заліку всього змагання.

На жаль, через епідемічні обмеження ми не можемо прийняти глядачів фізично. Однак буде доступна онлайн-трансляція змагання. Наголошуємо, що через зміни карантинних правил можливі зміни у форматі змагання, часі його проведення тощо. Нова інформація щодо події з’являтиметься на інформаційних майданчиках КАУ. Слідкуйте за оновленнями.