Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Грантовий офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія відкритих інновацій
  • Image
    Медіалабораторія КАУ

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України. Меморандум було підписано дванадцятьма інститутами Національної академії наук та Київським академічним університетом у присутності т.в.о. Президента НАН України Сергія Пирожкова.

Заснування Асоціації є визначальним кроком для створення наукового парку «Академ.Сіті», що має об’єднати учасників інноваційної екосистеми України, насамперед академічну науку та бізнес-середовище, і забезпечити їхню ефективну взаємодію в сфері розвитку високих технологій.  Головною метою діяльності майбутнього НП «Академ.Сіті» є доведення науково-технічних розробок до високих рівнів готовності та їхня подальша комерціалізація. Це має забезпечити підвищення темпів регіонального розвитку шляхом створення нових робочих місць із високою доданою вартістю, що сприятиме розвитку інноваційного сектору економіки України.

Основними завданнями НП «Академ.Сіті» є презентування наукових розробок НАН України бізнес-середовищу, створення високотехнологічних компаній та інноваційних підприємств (стартапів та спінофів), залучення приватних інвестицій в науково-технічну діяльність. Також першочерговим завданням стане надання представникам бізнес-середовища доступу до експертної та знаннєвої бази НАН України, налагодження контактів із науковцями, надання можливостей ефективного використання дослідницької інфраструктури НАН України. 

Проєкт реалізується у партнерстві з технологічним парком Адлерсхоф (м. Берлін) та Університетом ім. Гумбольдта (м. Берлін) за підтримки Федерального міністерства освіти і наукових досліджень Німеччини. “Німеччина є одним з найважливіших партнерів України у європейських дослідницьких програмах. Тому Міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини завжди підтримує спільні наукові проєкти. Розуміючи при цьому, що успіх реалізації наукових програм залежить від рівня їх менеджменту, ми віримо, що німецький досвід стане у нагоді при реалізації реформ, які розпочала Національна академія наук України”, - зазначив у вітальній промові Тимчасовий повірений у справах Посольства Федеративної Республіки Німеччина пан Бертрам фон Мольтке.  

У церемонії взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Федерального Міністерства освіти і наукових досліджень Німеччини та Київської міської державної адміністрації, які висловили беззаперечну підтримку проєктові. «Києву давно потрібен власний «Адлерсхоф», який стане потужним центром інновацій та залучення інвестицій. У нас сконцентровані понад 400 наукових установ та більше ста вищих навчальних закладів. Створення наукового парку «Академ.Сіті» має всі шанси стати дійсно інноваційним, потужним центром, де об’єднаються наука і підприємництво. А ми як міська влада допоможемо, щоб цей проєкт був реалізований. Впевнений, ми впораємось із амбітним завданням», – наголосив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

 

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України. 

 

WomenTechEU Twitter4 apply

ЄС запустив другий конкурс Women TechEU зі збільшеним на 10 млн євро бюджетом!

Грантовий офіс Київського академічного університету активно працює та відстежує грантові можливості для українських вчених. Ми пропонуємо взяти участь в одному з таких — другий конкурс Women TechEU від ЄС!

Нещодавно Європейська комісія оголосила про початок другого конкурсу Women TechEU після успішного пілотного проєкту в 2021 році. Цього разу до 130 стартапів у галузі deep-tech, очолюваних жінками, матимуть право на фінансування та отримання послуг з прискореного розвитку бізнесу.

❗️ Прийом заявок відкрито до 4 жовтня 2022 року, 17:00 (CET).

Women TechEU надає підтримку стартапам, очолюваним жінками, на ранній і найбільш ризикованій стадії зростання їх компаній. Окрім гранту у розмірі 75 000 євро, на фіналісток очікуватиме також наставництво та коучинг з питань лідерства, інтернаціоналізації, бізнес-моделювання, стратегії реалізації, виходу на ринок, залучення коштів, ведення переговорів з інвесторами та багато іншого в рамках програми Європейської Ради Інновацій "Жінки-лідери".

👩‍💻 Підтримуючи deep-tech стартапи, фаундерами яких є жінки, Європейська комісія прагне створити рівноправну та більш процвітаючу європейську екосистему глибоких технологій. Крім того, програма Women TechEU сприяє просуванню лідерок не тільки у своїх галузях, а й як осіб, що ухвалюють рішення. Таким чином, фінансування Єврокомісії спрямоване на посилення позицій фаундерок в інвестиційному просторі.

📌 Дана ініціатива фінансується у рамках робочої програми Horizon Europe "Європейські інноваційні екосистеми" за підтримки Європейської Ради Інновацій (EIC).

Деталі та подробиці


Нагадуємо, що при Kyiv Academic University відкрився грантовий офіс Academ.City!

Будемо раді допомогти подати заявки на міжнародні і локальні конкурси, що підтримують R&D та інноваційну діяльність та заповнити анкету для участі у конкурсах.

Звертатися за адресою: o.voropai@kau.edu.ua (Ольга)

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України.