Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Грантовий офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія відкритих інновацій
  • Image
    Медіалабораторія КАУ

AnastasiiaЧлен команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням. 

Анастасія – експерт з інноваційного менеджменту та розвитку інноваційних екосистем, є автором більше 20 наукових робіт на такі актуальні теми, як: підприємницька орієнтація, системи управління персоналом, розвиток вищої освіти, інноваційний менеджмент, стратегія, кризовий менеджмент та бізнес ефективність.

Анастасія відіграє одну з ключових ролей у проєкті «Академ.Сіті», спрямованого на створення сучасного наукового парку за зразком технопарку Berlin-Adlershof (м.Берлін). Вона також працює регіональним експертом з розвитку інноваційних екосистем у Берлінському університеті імені Гумбольдта (Німеччина).

За час свого професійного розвитку Анастасія отримала низку нагород, серед яких - Outstanding Student Leadership Award by ACBSP, Monarch, Business School (Швейцарія) та The Marketing Trust Bursary (Ірландія та Великобританія). Крім того, вона взяла участь у таких міжнародних проєктах та програмах, як 7FP, Horizon 2020, і має спільні наукові роботи разом зі вченими з Данії, Німеччини, Південної Африки, Канади, Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Швейцарії, Швеції, Естонії, Австрії, Італії, Іспанії та ін.

У житті Анастасія – активна та життєрадісна, чуйна та щира, любить займатися спортом. Вона є сертифікованим інструктором зі сноубордингу.  

Анастасія – досвідченений фахівець, чудова людина та незамінний член нашої команди. І ми тримаємося за неї всіма силами боячись її втратити. І ми не можемо цього допустити.

Хоча хвороба не обирає, ми можемо зробити так, щоб вона не забрала Анастасію. Тому ми просимо всіх небайдужих відгукнутися! 

Реквізити карток:

ПриватБанк: 

4149 6293 1092 7512 Романко Анастасія Олександрівна
5363 5420 1648 4835 Романко Анастасія Олександрівна

Монобанк:

5375 4141 0204 2909 Романко Анастасія Олександрівна

Банківський рахунок:

ПриватБанк

МФО банка: 305299
IBAN: UA033052990000026207737931282
Рахунок отримувача: 26207737931282
Валюта карти: UAH
РНОКПП отримувача: 3216009507
Призначення платежу: Поповнення рахунку РОМАНКО АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Рахунок у британських фунтах:

Ms. Anastasiia Lutsenko
HSBC Bank 
IBAN: GB88HBUK40073032082926
BIC: HBUKGB4143J
SORT CODE: 40-07-30
ACCOUNT NUMBER: 32082926
CURRENCY: GBP

Про Настю

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України. 

 

WomenTechEU Twitter4 apply

ЄС запустив другий конкурс Women TechEU зі збільшеним на 10 млн євро бюджетом!

Грантовий офіс Київського академічного університету активно працює та відстежує грантові можливості для українських вчених. Ми пропонуємо взяти участь в одному з таких — другий конкурс Women TechEU від ЄС!

Нещодавно Європейська комісія оголосила про початок другого конкурсу Women TechEU після успішного пілотного проєкту в 2021 році. Цього разу до 130 стартапів у галузі deep-tech, очолюваних жінками, матимуть право на фінансування та отримання послуг з прискореного розвитку бізнесу.

❗️ Прийом заявок відкрито до 4 жовтня 2022 року, 17:00 (CET).

Women TechEU надає підтримку стартапам, очолюваним жінками, на ранній і найбільш ризикованій стадії зростання їх компаній. Окрім гранту у розмірі 75 000 євро, на фіналісток очікуватиме також наставництво та коучинг з питань лідерства, інтернаціоналізації, бізнес-моделювання, стратегії реалізації, виходу на ринок, залучення коштів, ведення переговорів з інвесторами та багато іншого в рамках програми Європейської Ради Інновацій "Жінки-лідери".

👩‍💻 Підтримуючи deep-tech стартапи, фаундерами яких є жінки, Європейська комісія прагне створити рівноправну та більш процвітаючу європейську екосистему глибоких технологій. Крім того, програма Women TechEU сприяє просуванню лідерок не тільки у своїх галузях, а й як осіб, що ухвалюють рішення. Таким чином, фінансування Єврокомісії спрямоване на посилення позицій фаундерок в інвестиційному просторі.

📌 Дана ініціатива фінансується у рамках робочої програми Horizon Europe "Європейські інноваційні екосистеми" за підтримки Європейської Ради Інновацій (EIC).

Деталі та подробиці


Нагадуємо, що при Kyiv Academic University відкрився грантовий офіс Academ.City!

Будемо раді допомогти подати заявки на міжнародні і локальні конкурси, що підтримують R&D та інноваційну діяльність та заповнити анкету для участі у конкурсах.

Звертатися за адресою: o.voropai@kau.edu.ua (Ольга)

Ассоциация 19 07 202119 липня 2021 в Освітньо-науковому просторі Київського академічного університету МОН та НАН України відбулась урочиста церемонія створення Асоціації академічного співробітництва «Академ.Сіті» та підписання відповідного Меморандуму науковими установами НАН України.