Інноваційний центр КАУ

  • Image
    Міжнародний офіс КАУ
  • Image
    Лабораторія трансферу технологій
  • Image
    Лабораторія стартапів КАУ

AnastasiiaЧлен команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням. 

Анастасія – експерт з інноваційного менеджменту та розвитку інноваційних екосистем, є автором більше 20 наукових робіт на такі актуальні теми, як: підприємницька орієнтація, системи управління персоналом, розвиток вищої освіти, інноваційний менеджмент, стратегія, кризовий менеджмент та бізнес ефективність.

Анастасія відіграє одну з ключових ролей у проєкті «Академ.Сіті», спрямованого на створення сучасного наукового парку за зразком технопарку Berlin-Adlershof (м.Берлін). Вона також працює регіональним експертом з розвитку інноваційних екосистем у Берлінському університеті імені Гумбольдта (Німеччина).

За час свого професійного розвитку Анастасія отримала низку нагород, серед яких - Outstanding Student Leadership Award by ACBSP, Monarch, Business School (Швейцарія) та The Marketing Trust Bursary (Ірландія та Великобританія). Крім того, вона взяла участь у таких міжнародних проєктах та програмах, як 7FP, Horizon 2020, і має спільні наукові роботи разом зі вченими з Данії, Німеччини, Південної Африки, Канади, Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Швейцарії, Швеції, Естонії, Австрії, Італії, Іспанії та ін.

У житті Анастасія – активна та життєрадісна, чуйна та щира, любить займатися спортом. Вона є сертифікованим інструктором зі сноубордингу.  

Анастасія – досвідченений фахівець, чудова людина та незамінний член нашої команди. І ми тримаємося за неї всіма силами боячись її втратити. І ми не можемо цього допустити.

Хоча хвороба не обирає, ми можемо зробити так, щоб вона не забрала Анастасію. Тому ми просимо всіх небайдужих відгукнутися! 

Реквізити карток:

ПриватБанк: 

4149 6293 1092 7512 Романко Анастасія Олександрівна
5363 5420 1648 4835 Романко Анастасія Олександрівна

Монобанк:

5375 4141 0204 2909 Романко Анастасія Олександрівна

Банківський рахунок:

ПриватБанк

МФО банка: 305299
IBAN: UA033052990000026207737931282
Рахунок отримувача: 26207737931282
Валюта карти: UAH
РНОКПП отримувача: 3216009507
Призначення платежу: Поповнення рахунку РОМАНКО АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Рахунок у британських фунтах:

Ms. Anastasiia Lutsenko
HSBC Bank 
IBAN: GB88HBUK40073032082926
BIC: HBUKGB4143J
SORT CODE: 40-07-30
ACCOUNT NUMBER: 32082926
CURRENCY: GBP

Про Настю

124 жовтня 2019 р. в Інституті металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України відбувся перший майстер-клас з підготовки пітч-презентацій наукових розробок.

 

 

AnastasiiaЧлен команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням. 

 

 

 

AnastasiiaЧлен команди Інноваційного центру Київського академічного університету, Анастасія Олександрівна Луценко (Романко), потребує допомоги. Нещодавно їй встановили діагноз аденокарцинома, що вимагає термінового хірургічного втручання з подальшим лікуванням. 

 

 

Відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку технопарку «Академ.Сіті»

22 жовтня 2020 року відбулася німецько-українська панельна дискусія щодо розвитку в Україні науково-технологічного парку «Академ.Сіті» - “Academ.City on the way to success: creating the future”. Захід відбувся у режимі онлайн з німецько-українським синхронним перекладом та став першим із серії німецько-українських онлайн заходів “Bridging the gap: Science, Business, Society", спрямованих на підвищення інноваційного економічного клімату в Україні шляхом зближення науки та бізнесу. Організаторами події виступили Київський академічний університет (КАУ), Університет ім. Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина) та Науково-технологічний парк «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).

Панельна дискусія відбулася у два етапи: перший був присвячений аналізу німецько-української співпраці та огляду прикладів для наслідування при управлінні «Академ.Сіті», а другий -  пропозиціям та очікуваним заходам щодо створення технопарку. 

З вітальним словом від німецької сторони виступила керівниця департаменту Східного партнерства Федерального міністерства освіти і науки Німеччини пані Анетт Шварц. Від української сторони учасників привітали: перший заступник голови комітету з економічного розвитку парламенту України, співголова групи парламенту з питань міжпарламентських відносин з Федеративною Республікою Німеччина пан Сергій Тарута, Президент Національної академії наук України академік НАН України Анатолій Загородній та генеральний директор Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України д-р Юлія Безвершенко. 

Після вітальної частини з аналітичними доповідями виступили: член-кореспондент  НАН України, директор КАУ проф. Олександр Кордюк, радник при  дирекції КАУ з розвитку та інновацій д.ф.-м.н. Олександра Антонюк, генеральний директор WISTA Management GmbH пан Роланд Сіллманн, декан факультету математики та природничих наук університету ім. Гумбольдта проф. Ельмар Кульке, екс-гендиректор WISTA Management GmbH пан Харді Р. Шмітц та виконавчий менеджер з міжнародного розвитку бізнесу WISTA Management GmbH д-р Хельге Нойман.

Захід закінчився серією запитань та відповідей, із заключним словом виступили  професор Ельмар Кульке та пан Харді Р. Шмітц.

Зазначимо, що німецько-українські онлайн заходи “Bridging the gap: Science, Business, Society” проходитимуть у рамках спільного німецько-українського проєкту “Scientific Feasibility Study for the Establishment of a Technology Park (Academ.City)”, що підтримується Федеральним міністерством освіти і науки Німеччини. Метою проєкту є розробка рекомендацій та техніко-економічне дослідження можливості та умов створення в Україні сучасного науково-інноваційного парку «Академ.Сіті» на базі кластеру наукових установ НАН України, розташованих в Академмістечку, аналогічного науково-технічному парку «Адлерсхоф» (м. Берлін, Німеччина).

Перейти на сайт заходу

Художнє литтяlion 01

Профіль діяльності: Ливарне виробництво

Сайтdecormetukr.prom.ua 

Про компанію

З метою візуалізації, презентації та регламентування можливостей прецизійних технологій ливарного виробництва фахівцями ФТІМС НАНУ була організована постійно діюча експозиція виробів художнього та естетичного призначення, виконаних методом точного лиття з бронзових, латунних, алюмінієвих і титанових сплавів. Це предмети декору, інтер'єрна і декоративна структура, сувенірна продукція. 

Відлиті майстрами справи за зразками відомих скульпторів, вироби мають високу художню й естетичну цінність, здатні прикрасити будь-який інтер'єр, а також стати незамінним цінним подарунком до Дня народження, ювілею та інших урочистих подій. Вироби, виготовлені методом лиття по виплавлюваних моделях, у точності передають найдрібніші деталі форми і рельєфу, закладені в ливарній оснастці, виконаній як класичними, так і інноваційними методами.

Інноваційний центр КАУ сприяє розвитку інноваційних компаній та працює у напрямку вирощування академічних та deeptech-стартапів, що дозволяє студентам за бажанням приєднатися до роботи вже існуючого стартапу (компанії) або створити власний. 

Наразі у свою команду запрошує компанія LAMSELMAR!